GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

YELDA BAŞARANDAN TÜRKAN ŞORAYA DUYGULANDIRAN HEDİYE

YELDA BAŞARANDAN TÜRKAN ŞORAYA DUYGULANDIRAN HEDİYE

Merzifon belediyesi  tarafından bu yıl 6.düzenlenen Türkiye’nin en büyük kitap fuarının  açılış konuğu sinemanın sultanı Türkan Şoray olurken özel istek ve rica üzerine yazar ve sunucu Yelda Başaran da organizasyonun moderatörlüğü üstlendi…

Merzifon belediye başkanı Veteriner hekim Alp kargı önderliğinde gerçekleşen kitap fuarında Yelda Başaran ve Türkan Şoray’ın kitap imza saatinde izdaham yaşandı.

Kitap İmza saatinden önce Türkan Şoray ve Yelda Başaran söyleşisinde ünlü sunucunun ünlü sinema oyuncusuna özel olarak tasarladığı ‘’Selvi boylum al yazmalım ‘’filminden karelerden oluşan al yazmalı eşarp hediyesi büyük oyuncuyu duygulandırdı.

Yelda başaranın bu hediyesinin erken anneler günü hediyesi olduğunu dile getirmesi ile Türkan Şorayın duygu dolu anları zirve yaptı ve usta oyuncu göz yaşlarını tutamadı.

  1. merzifon kitap fuarına Türkan ŞORAY ve Yelda Başaran birlikteliği damga vururken merzifonlu kitap severler de bu uyumlu birliktelikten hem keyif aldılar hemde bol bol kitap imzalattılar.
Başa dön tuşu