3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

VELİLERİN ÖNCELİKLİ TERCİHİ: OKUL YOLU GÜVENLİĞİNİ SAĞLAYAN TEKNOLOJİLER

Okul yolu sürecinde olası ihmalleri önlemek ve öğrencilerin güvenliğini sağlamak için tasarlanan Serviscell sistemi; veliler, öğrenciler, okul yönetimi, servis firmaları ve servis şoförlerinin yaşadığı sorunları sona erdirerek velilerin tercih sebebi oluyor.

Okul yolu sürecinde olası ihmalleri önlemek ve öğrencilerin güvenliğini sağlamak için tasarlanan Serviscell sistemi; veliler, öğrenciler, okul yönetimi, servis firmaları ve servis şoförlerinin yaşadığı sorunları sona erdirerek velilerin tercih sebebi oluyor.

Okul yolu sürecinde olası ihmalleri önlemek ve öğrencilerin güvenliğini sağlamak için tasarlanan Serviscell sistemi; veliler, öğrenciler, okul yönetimi, servis firmaları ve servis şoförlerinin yaşadığı sorunları sona erdirerek velilerin tercih sebebi oluyor. Servis hizmetlerinin en geniş anlamda takip edilmesini, kontrol edilmesini ve yönetilmesini sağlayan bu teknoloji, öğrencilerin güvenli ve kaliteli bir servis hizmeti almasını mümkün kılıyor.

Güvenli ve Sorunsuz Bir Servis Deneyimi

Serviscell kullanan okul ve servis firmaları, çocuk güvenliği konusundaki hassasiyetleri ve bu alandaki çözümleri nedeniyle velilerin öncelikli tercihi haline geliyor. Ebeveynler, çocuklarını servise güvenle emanet ederken, bu sistemden faydalanan okullar ve servis firmaları güvenilirlikleri ile ön plana çıkıyor.

Zaman Kaybını Önleyen ve Verimliliği Arttıran Akıllı Çözümler

Serviscell’in sunduğu akıllı çözümlerle servis firmaları ve eğitim kurumları arasında tercih edilen bir platform haline geldiğini belirten Polar Teknoloji Genel Müdürü Gözde Diker, “Sistemin güzergâh optimizasyonu sayesinde servis firmaları, öğrencileri en hızlı şekilde toplayıp bırakarak zamandan tasarruf edebiliyor ve eğitim akışında herhangi bir aksaklığa mahal vermiyor. Otomatik adres bilgisi entegrasyonu ile öğrencilerin güzergâhları hakkında doğru ve güncel bilgiler otomatik olarak sisteme aktarılıyor ve böylece servis şoförleri, öğrencileri bekletmeden, okuldaki eğitim akışında bir zaman kaybı yaratmadan daha düzenli ve verimli bir hizmet sunabiliyorlar” dedi.

Diker, “Okul yönetimleri ise Serviscell yönetim sistemi ile aldığı servis hizmetlerinin tüm süreçlerini hem anlık hem de geçmişe yönelik olarak denetleyebiliyor ve yönetebiliyor. Sistem sayesinde servis hizmetlerinde yaşanan sorun ve aksamaların nerdeyse tamamının çözülmesi ile veli memnuniyeti üst düzey olurken, okul yönetimlerinin servis sorunlarından kaynaklı yaşadığı maddi ve manevi zararlar ortadan kalkıyor” açıklamasında bulundu.

Başa dön tuşu