EKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEMAGAZİNYEREL HABERLER

Uğurlu Ceket

İş kadınları Jean and Ginger’ın “Uğurlu Ceket” etkinliği için bir araya geldi…

Üretilen tüm ceket numunelerinin İhtiyaç Haritası aracılığıyla yeni mezun olan ya da olacak ve iş görüşmelerine başlayarak iş hayatına atılacak burslu okuyan kız öğrencilere ulaştırmak misyonu ile yola çıkan Jean and Ginger, gerçekleştirdiği etkinlik ile uğurlarını paylaştı.

Türkiye’nin başarılı iş kadınlarının katılımıyla  Ferko Assembly’de gerçekleşen ‘Uğurlu Ceket’ etkinliği Jean and Ginger’in yürüteceği daha büyük çalışmaların da ilk adımı oldu.

Marka kurucusu Özlem Sökmen ve İhtiyaç Haritası Yönetim Kurulu Üyesi Esra Arslan’ın konuşmalarıyla başlayan etkinliğin ilk desteği, Meral Akşener’in kendisi de çok başarılı bir iş insanı olan yeğeni, Türk Üniversiteli Kadınlar Derneği Ataşehir Şubesi Başkanı Neslihan Nigiz Ulak’a yıllar önce hediye ettiği bir ceket oldu. Etkinliğe katılan Selen Kocabaş, Tülin Karabük, Buket Çelebiöven, Meltem Kalender Öztürk, Hülya Mutlu ve Zeynep Kamışlı Sezer gibi iş dünyasının rol model kadınları da kendilerine uğur getirmiş olan ceketlerini yolun başında olan kızlara bağışladı. Etkinlikte toplanan tüm ceketler, Beymen.com’da da satılmaya başlayan Jean and Ginger’ın sponsorluğunda, yeni sahipleriyle buluşmak üzere yola çıktı.

Jean and Ginger’ın tüm koleksiyonlarına www.jeanandginger.com adresinden de ulaşılabiliyor.

Başa dön tuşu