MAGAZİN

UĞUR BATUR’DAN SÜRPRİZ DAVET

ZEKERİYAKÖY SAPAGO’DA MİNİ MÜZAYEDE

Ünlü müzayedeci Uğur Batur, önceki akşam Zekeriyaköy’de bulanan Sagapo Restaurant’da dostlarını ağırlayarak güzel bir evsahipliği yaptı.  Uzun zamandır etkinliklerinde kendisini hiçbir zaman yalnız bırakmayan yüze yakın dostu Uğur Batur ile güzel bir gece geçirdiler.

Zekeriyaköy Sagapo Restaurant’ın sahibi Kerem Tuncalı ve eşi Merve Tuncalı çifti bu özel gecede Uğur Batur’a destek vererek yemeğin ve gecenin kusursuz geçmesini sağladılar. Yemeğin ardından mikrofonu alarak dostlarına kısa bir teşekkür konuşması yapan Uğur Batur ardından klasiği olan bir mini müzayede yaparak geceye renk kattı. Yaklaşık 30 parça eserin satışı sonrası genç sanatçı Güven Aydın sahne alırken, misafirler arasında bulunan İsmail Özkan ve Elvan Elvan’da sahne aldı.

Gece geç saatlere kadar müzik ve yemek ile eğlenen konuklar hatıra fotoğrafı çektirmeyi ihmal etmezken, Uğur Batur’a teşekkürlerini ileterek Sagapo’dan ayrıldılar. Bu özel geceye gelen konuklar arasında; Arte Tahir, Sonay Kale, Arzu Kunt, Arzu Özal, Aslı Aydın, Nur Sarar, Emel Yörükel, Seta Balcı, Güniz İyianlar, Gülnur Kamaşak, Eylem Soyerin, Hayat-Figen Babaoğlu, Hülya Dalkıran, Ayşegül Kayabey, İsmail-Esra Özkan, Işık Durak, Banu Gökyar, Kendi, Naz Kamaşak, Merve-Kerem Tuncalı, Sinem Yıldırım ve Tülin-Burcu Kartoz vardı.

Başa dön tuşu