EKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

 THE NORTH FACE: NSE KOLEKSİYONU

The North Face, NSE ile farklı alt kültürlerden ilham aldığı bir koleksiyon sunuyor.

The North Face 2000’lerin enerjisinden aldığı ilhamı NSE koleksiyonu ile kutluyor. Her keşfin süreç boyunca büründüğü farklı biçimleri ve versiyonlarını yansıtan koleksiyon, sessiz ama bir o kadar da özgün ve asi Londralı sanatçı Kam-BU’nun imzasını taşıyor.

Keşif modasını estetik bir şekilde yorumlayan “NSE Drop 1” koleksiyonu, The North Face’in en çok sevilen kapsül koleksiyonunu yeniden yorumluyor. Sanatçı ve iklim aktivisti Kam-BU’nun bakış açısıyla yeniden tasarlanan ikonik parçalar, yeni renk grupları ve işlemelerle hayat buluyor.

Koleksiyonun başlıca parçaları, Dryvent Carduelis mont, Denali mont ve gardıroplara yeni bir hava katan The North Face’in imza ayakkabısı VECTIV  Taraval  iki yeni modelinden oluşuyor. Müziğin ve modanın buluşması olan bu yeni koleksiyon ifade etme özgürlüğünden yola çıkarak güçlü ve asi bir tarz ortaya koyuyor. The North Face’in Never Stop Exploring kampanyasının doğayla harmanladığı NSE Drop 1 koleksiyonunda canlı renkler ön plana çıkıyor.

NSE Drop 1 koleksiyonu www.thenorthface.com.tr adresinden ve seçili The North Face mağazalarından ulaşılabilir.

THE NORTH FACE® Hakkında

VF Outdoor şirketlerinden biri olan The North Face, 1966’dan beri outdoor sporcularını bir sonraki maceralarındaki zorlu hava şartlarına hazırlar. Bugün dünyanın önde gelen açık hava markası olan The North Face, atletler tarafından test edilmiş, zorlu keşif görevlerini başarıyla tamamlamış ürünleriyle insanların potansiyellerinin sınırlarını aşmalarına yardımcı oluyor. The North Face outdoor spor alanlarını koruyor ve sürdürülebilirliği destekleyen programlarla karbon ayak izini en aza indiriyor.

Başa dön tuşu