MAGAZİN

THE NORTH FACE, ICONS RMST KOLEKSİYONUNU ÖZEL BİR DAVET İLE DUYURDU

Dağlardaki mirasını şehir yaşamına uyarlayarak sürdüren The North Face, ikonik stillerinin yeniden tasarlandığı Icons RMST serisinin lansmanını Les Benjamins Nişantaşı Flagship mağazasında gerçekleştirdi. 

Dağcılık ve dış giyim alanında sıcaklık, konfor ve korumayı bir arada sunan The North Face,ileri teknolojiler ve geliştirilmiş özelliklerle tasarlanan Icons RMST serisini global lansmanı çerçevesinde Türkiye’de özel bir davetle tanıttı.

The North Face Icons RMST koleksiyonunun lansmanına aralarında VF Türkiye Genel Müdürü Göksel Öztürk, The North Face Türkiye Satış Müdürü Aydın Arda , The North Face Türkiye Pazarlama Müdürü Razan Aykaç, Ayşe Köroğlu, Berkcan Güven, Efe Uygaç, Sude Alkış, Sena Mia, Aleyna Şen, Lale Onuk, Beyza Efe, Tolunay Uğurlukaya, Zohaer Majhadi ’nin de bulunduğu çok sayıda davetli katıldı.

Icons RMST, üst düzey teknoloji, geliştirilmiş yapı ve rafine özellikleri ile soğuk hava koşullarına karşı aşamalı koruma sağlayan Nuptse Mont, Himalayan Parka ve Denali Mont gibi ikonik stilleri farklı bir boyuta taşıyor. Bu yeni koleksiyon, 1990’ların başında keşif sisteminin bir parçası olarak yaratılan ikonik stillerin orijinal tasarım amacını hatırlatarak, The North Face severleri bir zaman yolcuğuna çıkarıyor. Teknik olarak en gelişmiş entegre giyim koleksiyonu olan Icon RMST, zorlu hava koşullarında Himalaya’dan Antarktika’ya uzanan bir keşif yolcuğuna eşlik etmek için tasarlandı.

Başa dön tuşu