GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

‘STAR WARS CELEBRATIONS’ ETKİNLİĞİNDE ‘INDIANA JONES’ SÜRPRİZİ! 

‘STAR WARS CELEBRATIONS’ ETKİNLİĞİNDE ‘INDIANA JONES’ SÜRPRİZİ! 

FİLMİN YENİ FRAGMANI, OYUNCULAR PHOEBE WALLER-BRIGE VE MADS MIKKELSEN İLE YÖNETMEN JAMES MANGOLD’UN KATILIMIYLA ETKİNLİKTE GÖSTERİLDİ

 Sinema tarihinin kült serilerinden ‘Indiana Jones’un yeni filmi ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’nın dünya prömiyerinin bu seneki Cannes Film Festivali’nde gerçekleştirileceğinin açıklanmasından sadece birkaç gün sonra filmden yeni fragman geldi. Londra’da gerçekleşen ‘Star Wars Celebrations’da filmin oyuncuları Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen ile yönetmen James Mangold’un katılımıyla gösterilen fragman büyük heyecan yarattı. Harrison Ford’un efsanevi arkeolog Indiana Jones’a yeniden hayat verdiği ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’, 30 Haziran’da vizyona girecek. 

Londra’da düzenlenen ‘Star Wars Celebrations’ etkinliğinde büyük bir sürpriz yaşandı. ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’ filminin yıldızları, yönetmeni ve yapımcıları, serinin hayranlarını yepyeni fragmanı ve resmi afişi paylaşarak şaşırttı. Oyuncular Phoebe Waller-Bridge ve Mads Mikkelsen ile yönetmen / senarist James Mangold ve yapımcı Kathleen Kennedy’nin katıldığı etkinlikte, Harrison Ford da ilettiği mesaj ile heyecanla beklenen serinin son filmine dair yeni detayları paylaştı.

 

Efsanevi oyuncu Ford’un son Indiana Jones macerası olacak film, 18 Mayıs’ta Cannes Film Festivali’nde dünya prömiyerini gerçekleştirecek ve 30 Haziran’da ise sinemalarda gösterime girecek.

Lucasfilm imzalı ‘Indiana Jones ve Kader Kadranı’nda Harrison Ford efsanevi kahraman arkeolog olarak soluksuz bir serüvene atılacak. Filmde Ford’a Phoebe Waller-Bridge, Antonio Banderas, John Rhys-Davies, Toby Jones, Boyd Holbrook, Ethann Isidore ve Mads Mikkelsen eşlik ediyor. Yönetmen koltuğunda ise James Mangold oturuyor.

 

Türkçe Altyazılı Fragman: 

https://youtu.be/FLMB9FQJvUU

 

Embed Kod: <iframe width=”1280″ height=”720″ src=https://www.youtube.com/embed/FLMB9FQJvUU title=”Indiana Jones ve Kader Kadranı | Yeni Altyazılı Resmi Fragman | 30 Haziran&#39;da Sinemalarda!” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

 

Türkçe Dublajlı Fragman: 

https://youtu.be/ahXrSyuUFW4

Embed Kod: <iframe width=”1280″ height=”720″ src=https://www.youtube.com/embed/ahXrSyuUFW4 title=”Indiana Jones ve Kader Kadranı | Yeni Dublajlı Resmi Fragman | 30 Haziran&#39;da Sinemalarda!” frameborder=”0″ allow=”accelerometer; autoplay; clipboard-write; encrypted-media; gyroscope; picture-in-picture; web-share” allowfullscreen></iframe>

 

Instagram Fragman: 

https://www.instagram.com/p/CqvC0EpKA_2/

 

Disney Studios Hakkında: 

Tam 100 yıldır The Walt Disney Studios, The Walt Disney Company’nin temel yapı taşlarından biri olarak, Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu EMEA bölgesine Disney, The Walt Disney Animation Studios, Pixar Animation Studios, Lucasfilm, Marvel Studios, 20th Century Studios ve Searchlight Pictures imzalı kaliteli filmler sunmaya devam ediyor.

Başa dön tuşu