KOBİM TÜRKİYEMAGAZİN

Şeyma Subaşı’ndan iddialı pozlar

Yaşadığı renkli hayatıyla magazin gündeminden düşmeyen sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı, Mısırlı iş insanı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile ilişkisine doludizgin devam ediyor. Subaşı, son olarak Instagram’dan yaptığı paylaşımla adından söz ettirmeyi başardı.

YENİ POZLARINI PAYLAŞTI

Tulum tatiline devam eden Subaşı, derin yırtmaçlı siyah elbisesiyle kamera karşına geçerek yeni çekilen karelerini 3,1 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.

31 yaşındaki fenomen ismin kumların üzerinde verdiği ve emojilerle yayınladığı pozlar, kısa sürede 76 binden fazla beğeni alarak sosyal medyanın gündemine oturdu.

“MANKEN GİBİSİN”

Takipçileri, Subaşı’na “Şeyma hanım yine yıkılıyor ve yakıyorsunuz maşallah”, “Harikasın, “Efsane poz, budur”, “Manken gibisin” gibi yorumlar yazdı.

Öte yandan Subaşı, geçtiğimiz günlerde rotayı Meksika’nın Tulum kentine çevirmişti. Daha önce uzun süre tatil yaptığı Tulum’da doğal güzelliklerin keyfini çıkaran Subaşı, çekilen fotoğrafları da Instagram’dan paylaşmıştı.

“FARKLI ROLLERE SAHİBİZ”

Şeyma Subaşı paylaşımına şunları yazmıştı; “Yazmak. Şöyle düşünün, hepimiz bir filmin içindeyiz ve hepimiz ana karakterleriz ama farklı rollere sahibiz.”

“Herkes ana karakter olabilir çünkü kendi hayatını kontrol eden sensin, yani ne istersen yapabilirsin ya da kim olursan olmak. Ama hangi kaderi seçeceksin ve hangi niyetle?”

PATENLERİYLE POZ VERDİ

Subaşı, geçtiğimiz günlerde spor tarzı ve patenleriyle kamera karşısına geçerek, çekilen karelerini Instagram hesabından yayınlamıştı.

Fenomen ismin güneş alan bir balkonda ‘Aralık’ta Miami’ notuyla paylaştığı fotoğrafları, binlerce beğeniye ulaşarak sevenlerinden tam not almıştı.

Başa dön tuşu