MAGAZİN

Şevval Şahin oyuncu mu oluyor? Bakın ne cevap verdi…

Miss Turkey 2018 birincisi Şevval Şahin, önceki gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden özel hayatı ile sık sık magazin manşetlerinde yerini alan Şevval Şahin, oyunculuk teklifleri aldığını söyledi.

Sosyal medya paylaşımları ile adından söz ettiren Şevval Şahin, geçtiğimiz gün Nişantaşı’nda objektiflere yansıdı. Gazeteciler ile ayaküstü sohbet eden Şevval Şahin, oyunculuk teklifi aldığını söyledi.

Açıklamalarına devam eden Şevval Şahin, “İki kere oyunculuk teklifi geldi ama bu işe girmekten korktum. Öncelikle düzgün bir eğitim almak isterim. Oyunculuk yapmam demiyorum, olabilir” şeklinde konuştu.

Sık sık adı başkaları ile aşk dedikodularına karışan Şahin, “Hepsi arkadaşım. Olsa bilirsiniz zaten. Şu an öyle bir şey yok” dedi.

Yiğit Marcus Aral’ın kendisini tehdit ettiği yönünde haberlerle ilgili de konuşan Şahin, “Tehdit falan etmiyor. O de ben de kendi hayatımıza bakıyoruz. Dava falan açmadım. Çıkan haberler doğru değil. Şantaj haberleri tamamen yalan” ifadelerini kullandı.

Başa dön tuşu