GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİN

SEKTÖRÜNDE EŞSİZ İKİ FUAR, İZMİR’DE

Etkinlikleri ile zenginleşen Olivtech Zeytin, Zeytinyağı, Süt Ürünleri, Şarap ve Teknolojileri Fuarı ile Ekoloji İzmir Fuarı’na; Türkiye’den 17 il ve 2 ülkeden alt katılımcı firmaları ile birlikte toplam 173 firma katılıyor. Fuarlar süresince birçok ünlü ismin katıldığı söyleşiler, tadım, yemek şovları, workshop ve zeytinyağı müzayedesi gerçekleşirken; Ekoloji İzmir kapsamında 4. Akdeniz İklimlerinde Organik Tarım Konferansı organik sektörünün geleceğine ışık tutacak.

Yerli, yabancı katılımcı ve ziyaretçiyi bir araya getiren fuarlar, sektörün tüm aktörlerini İzmir’de tek çatı altında buluşturuyor. İzmir Büyükşehir Belediyesi ev sahipliğinde İZFAŞ tarafından düzenlenen Olivtech Fuarı, Ulusal Zeytin ve Zeytinyağı Konseyi’nin (UZZK) desteğiyle, Ekoloji İzmir Fuarı, Ekolojik Tarım Organizasyonu Derneği (ETO) desteğiyle eş zamanlı olarak gerçekleşiyor.

Olivtech Fuarı’na Adana, Ankara, Aydın, Balıkesir, Bursa, Denizli, Diyarbakır, İstanbul, İzmir, Kilis, Mersin, Muğla, Tekirdağ ile Libya ve Fas’tan katılan zeytin, zeytinyağı, makina ve teknolojileri, ithalatçı ambalaj üreticisi firmaları fuar hakkında şu açıklamalarda bulundu;

 

 

Başa dön tuşu