EĞİTİMEKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Prometeon Türkiye ve Alışan Lojistik iş birliğini yeniledi

Prometeon Türkiye ve Alışan Lojistik iş birliğini yeniledi

Prometeon Türkiye ve Alışan Lojistik arasında 2018’de başlayan iş birliği anlaşması güçlenerek devam ediyor. Anlaşma kapsamında filosundaki araçların lastik yönetimini Prometeon Türkiye’ye emanet eden Alışan Lojistik, Pro Services çözüm ailesiyle verimli ve sürdürülebilir hizmet almaya devam edecek.

Dünyanın endüstriyel lastik odaklı tek şirketi Prometeon Tyre Group, Türkiye’de filo iş birliklerini büyütmeye devam ediyor. Bu kapsamda Prometeon Türkiye, Türkiye’nin ilk 500 şirketi arasında yer alan ve 2018’den beri hizmet sunduğu uluslararası lojistik hizmet servis sağlayıcısı Alışan Lojistik ile sözleşmesini yenileyerek 6 Nisan’da yeni bir imza töreni geçekleştirdi.

Prometeon Türkiye Kocaeli fabrikasında düzenlenen törende, Prometeon Türkiye, AFME, Rusya ve CIS Bölge CEO’su Gökçe Şenocak ile Alışan Lojistik CEO’su Uygar Uşar, 3 yıl süreli yeni bir sözleşmeye imza attılar.

Türkiye pazarının önde gelen lojistik hizmet sağlayıcılarından Alışan Lojistik ile iş birliklerini büyütmekten memnuniyet duyduklarını belirten Prometeon Türkiye AFME, Rusya ve CIS Bölge CEO’su Gökçe Şenocak, “Yenilikçi teknolojiler ile geliştirdiğimiz ve Prometeon mühendisliği ile ürettiğimiz lastiklerimizle beraber Pro Services çözüm ailemiz ile lojistik firmalarına verimli, sürdürülebilir taşıma hizmetleri sunuyoruz. Uluslararası taşımacılık alanında önemli sorumluluklar üstlenen ve 2018’den bu yana hizmet verdiğimiz Alışan Lojistik ile iş birliğimizi genişleterek sürdürüyoruz. Bu kapsamda Alışan Lojistik’in yurt içi ve yurt dışı operasyonlarında yer alan araçlarının lastik yönetimini üstlenerek, lastikten en iyi performansı almalarına imkan sağlayacağız. Ürünlerimizde nesil değişimi anlamına gelen Prometeon Tyre Group’un en yeni ürün grubu 02 Serisi’nden R02 PRO TRAILER PLUS ile Alışan Lojistik, filolarında sürdürülebilirlik anlamında da önemli bir tercihte bulundu. 02 Serisi lastiklerimiz dayanıklı, yüksek kilometre performansına ve düşük yakıt tüketimine sahip, verimli taşıma çözümleri sunuyor” diye konuştu

Başa dön tuşu