GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

OMEGA Aqua Terra Shades Kampanyasının Yıldızları 

OMEGA Aqua Terra Shades Kampanyasının Yıldızları 

OMEGA Aqua Terra Shades Kampanyasının Yıldızları Zoë Kravitz, Zhou Dongyu ve Eddie Redmayne

Dünyaca ünlü üç yıldız, OMEGA’nın yeni Aqua Terra Shades koleksiyonunun lansmanı için İsviçreli saat üreticisi ile bir araya geldi. Marka elçileri Zoë Kravitz, Zhou Dongyu ve Eddie Redmayne; Aqua Terra Shades koleksiyonun renkli yepyeni tasarımları tanıtmak üzere kreatif bir kampanyada rol alıyor.

OMEGA ailesine 2022 yılında katılan Zoë Kravitz ; Amerikalı aktris, yönetmen ve model; Divergent dizisi ve Fantastic Beasts filmlerinin yanı sıra SAG Ödülleri adaylığını kazandığı ünlü HBO dizisi Big Little Lies‘daki performansı ile de beğeni toplamıştı. Ayrıca The Batman filminde Catwoman rolüyle dikkatleri çekmişti. Kravitz eğlence dünyasının en çok aranan isimlerden biri olmaya devam ediyor.

Zoë, OMEGA’nın kapsamlı, yeni saat koleksiyonunun tanıtımı için diğer marka elçileri Zhou Dongyu ve Eddie Redmayne ile “Every Shade of You” adlı özel bir kampanyada bir araya geldi.

Kampanyada, her bir marka elçisinin kişiliği yansıtılıyor. Temalar ve renk tercihleri ile kişiye özgü görünümler ifade ediliyor. Deniz Kabuğu Pembesinin canlılığı veya Kum Taşı renginin mütevazı duruşuyla, bu koleksiyon her türlü ruh haline uyum sağlıyor.

Kampanyada bir dizi çarpıcı görsel ve klip yer alırken, her bir marka elçisinin kişiliği tüm yönleriyle ortaya koyuluyor. Tepeden tırnağa siyah giyinen marka elçileri, Aqua Terra’nın canlı kadranlarını vurgulayacak şekilde farklı renklerle çevreleniyor.

Kampanyanın bir diğer yüzü Zhou Dongyu da OMEGA ailesine 2022 yılında katılanlar arasında yer alıyor. Çinli aktris, polisiye filmlerden romantik komedilere kadar uzanan farklı türlerde beğeni toplayan performanslarıyla tanınıyor.

Dongyu, Çin sinema tarihinde en önemli üç ödülü birden kazanan en genç aktris olarak biliniyor. Ayrıca 2016 yılında Soul Mate filmindeki performansıyla 53. Altın At ödüllerinde En İyi Aktris; Better Days ile 39. Hong Kong Film Ödülleri ve 33. Altın Horoz Ödülleri’nde En İyi Aktris ödülüne layık görüldü.

İngiliz aktör Eddie Redmayne ise, sofistike stiliyle 2015 yılından bu yana OMEGA elçiliğini sürdürüyor.

Ünlü yıldız, The Theory of Everything filmindeki Oscar ödüllü performansının yanı sıra Fantastic Beasts serisi, The Trial of the Chicago 7Les MisérablesThe Danish Girl ve The Good Nurse gibi başarılı filmlerde yer almasıyla ön plana çıkıyor.

OMEGA başkanı ve CEO’su Raynald Aeschlimann, “Eddie, Zoë ve Zhou bu kampanya için mükemmel yıldızlar. Yaratıcı ruhları, becerileri ve farklı yaşam stilleri, bu çok yönlü koleksiyona mükemmel uyum sağlıyor. Müşterilerimize de takmayı sevecekleri renk saati düşünmeleri konusunda ilham vermeyi umuyoruz.” diyor.

Aqua Terra Shades koleksiyonu, okyanus renklerinden toprak tonlarına uzanan çok çeşitli kadran renkleri sunuyor. 34 veya 38 mm çapında üretilen saatler, Atlantik Mavisi, Defne Yeşili veya Terracotta gibi pastel tonlarla, müşterilere stillerine uyabilecek birçok seçenek sağlıyor.

Başa dön tuşu