3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Öğretmenler İçin Kaskoda Büyük Fırsat

Öğretmenler İçin Kaskoda Büyük Fırsat

 Türkiye’nin en güvenilen dijital sigortacılık platformu Sigortam.net, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü özel bir kampanya ile kutluyor. Kendi üzerlerine kayıtlı araçlar için Sigortam.net üzerinden kasko yaptıran öğretmenler, %25’e varan büyük indirim fırsatından yararlanabilecekler. 

 

9 milyonu aşkın müşterisi ve 5 yıldır arka arkaya aldığı “Güven Damgası” ile sigorta sektörünün en güvenilen dijital platformu Sigortam.net, 24 Kasım Öğretmenler Günü’nde tüm öğretmenlere kasko sigortalarında geçerli olacak çok özel bir fırsat sunuyor. Kendi üzerlerine kayıtlı araçları için kasko poliçelerini Sigortam.net üzerinden yaptıran öğretmenler, anlaşmalı sigorta şirketlerinde geçerli %25’e varan indirim avantajından faydalanabiliyor.

İlk ve orta eğitim, üniversite, dershane gibi farklı kurumlarda aktif olarak görev yapan tüm öğretmenler, hem Sigortam.net web sitesinden hem de 444 24 00 numarası ile telesatış kanalı üzerinden yaptıracakları kasko poliçelerinde bu kampanyadan yararlanabiliyor. %25’e varan indirim elde edebilmek için öğretmenlerin poliçe alımının ardından 24 saat içerisinde Sigortam.net Whatsapp hattına meslek kartı ile araç plakalarını göndermeleri yeterli.

Başa dön tuşu