MAGAZİN

NURBANU GÜNDÜZ Mehmet Köymen Yeni koleksiyonunda podyumlarda rüzgar estirdi…

Tasarımcı Mehmet Köymen, 800 yıllık İstanbul tarihinden ilham alarak, Osmanlı döneminden günümüze Çağdaş Türk Kadını yansımalarını podyuma taşıyarak yeni koleksiyonunu da muhteşem bir defileyle konukların beğenisine sundu.
Güzel manken Nurbanu taşıdığı iki farklı kıyafetle günümüz Çağdaş Türk Kadını’na bir örnek olarak herkesi büyüledi…

Defile sonrası Nurbanu verdiği röportajda kendine birkez daha hayran bıraktı : “ Bu gece bir ödül gecesi olmakla birlikte hepimizin destek olmak isteyeceği çok özel bir tören. Birçok kişi layık görüldüğü ödülleri alacaklar ve aynı zamanda Doğu bölgesinde bazı illerde çocuklara burs sağlamak adına tasarımcı Mehmet Köymen’in Bir Umut Demet Derneği yararına düzenlediği anlamlı gecedeyiz.


Burada olmaktan ve destek olmak adına yer aldığım defilede Mehmet Köymen yeni koleksiyonu’nu gururla taşıdım. Çok mutluyum herkese teşekkürler” dedi.
Başarılı koreograf Ferhan Aral’ın düzenlemesiyle gerçekleşen defilede Nurbanu güzelliğiyle taşıdığı şapka ceket tasarım kıyafetiyle Osmanlı döneminden günümüze çağdaş türk kadını yansımalarıyla podyumda rüzgar estirdi…
Tüm dikkatleri üzerine çeken Nur taşıdığı mavi payetli diğer tasarım kıyafetiyle adeta büyüledi.

Açılış konuşmasını yapan Bir Demet Umut Derneği Başkanı Mehmet Köymen, Fashion TV Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Enis Onat ve Altier Academy Genel Müdürü Serkan Selamet, doğudaki çocuklara burs sağlamak adına düzenledikleri moda ödülleri gecesine katılımları için gelen davetlilere gecenin önemini anlatarak teşekkürlerini ilettiler.haber: murat tamay

Başa dön tuşu