GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Michelin Yıldızlı Şeflerin Etkinliğine Ödül

Michelin Yıldızlı Şeflerin Etkinliğine Ödül

Bodrum ve Ege’nin yöresel lezzetlerini, dünya mutfağından özenle seçilmiş lezzet örnekleri ile harmanlayarak farklı damak tatlarını bir araya getiren Be Premium Bodrum, 2022 yazında ‘Eşsiz Gastronomi Deneyimi’ etkinliği ile benzersiz bir deneyime imza attı. Etkinliğin iletişimi ise VST Media tarafından gerçekleştirildi.

Geçtiğimiz hafta Kıbrıs’ta gerçekleşen turizm ve etkinlik sektörünün oscarları olarak kabul edilen Ace Of Mice Ödül töreninde, VST Media ‘Eşsiz Gastronomi Deneyimi’ etkinliği ile en iyi halkla ilişkiler etkinliği kategorisinde ödül sahibi oldu. Ödüllerini sanatçı Gökhan Tepe’nin elinden alan VST Media ekibi adına Kurumsal İletişim Direktörü Ayça Öztürk, bu ödülün ilk senelerinde almış olmaktan gurur duyduklarını söyledi.

Dünya mutfağına, tutkuları ve özgünlükleriyle yön vermiş Michelin yıldızlı şeflerini bu yaz da lezzet tutkunları ile buluşturmaya devam edecek olan VST Group Genel Müdürü Volkan Gökay, “Türkiye’de ilk defa geçen yaz gerçekleştirdiğimiz bu organizasyonda dünyaca ünlü, kendi mutfaklarında fark yaratmış 5 değerli Michelin yıldızlı şefi ağırladık, Büyük ilgi ile karşılanan bu organizasyonu sürekli hale getirmek planlarımız içinde, Bu yaz için bir birinden değerli 5 şef ile anlaştık. Bu büyük organizasyonla; hem Türkiye turizmine, hem de Bodrum’un gastronomi merkezi olarak gelişmesine katkı sağlamaktan mutluluk duyuyoruz” dedi.

Be Premium Bodrum bu yaz yine Michelin Yıldızlı şefler ile Notias Restaurant’da etkinlik serisine devam edecek.

Başa dön tuşu