GÜNDEM

 Meteoroloji’den İstanbul’a sağanak uyarısı

Meteoroloji’nin son hava durumu raporuna göre yeni haftada hava sıcaklıkları bazı bölgelerde mevsim normallerinin üzerinde seyredecek, bazı bölgelerde ise sağanak görülecek. İstanbul’da yarından itibaren aralıklarla sağanak yağışın etkili olması ve cuma gününe kadar sürmesi bekleniyor. İşte Meteoroloji’nin yeni hafta hava durumu raporu…

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nün son Hava Durumu raporuna göre bu hafta yurt genelinde hava sıcaklıkları mevsim normallerinin 2 ila 5 derece üzerinde seyredecek.

Yarından itibaren yurdun kuzey batısında ise yağışlı havanın etkili olması bekleniyor. Yağışlı hava, özellikle Marmara, Kuzey Ege, Karadeniz kesiminde görülecek.

 

Son dakika: Meteorolojiden yeni hava durumu raporu İstanbula sağanak uyarısı

 

BUGÜN HAVA NASIL OLACAK?

Meteoroloji Genel Müdürlüğü’nden alınan verilere göre, kuzey, iç ve batı kesimleri parçalı, yer yer çok bulutlu, Doğu Karadeniz kıyıları, Bilecik, Kütahya, Eskişehir, Çankırı, Bolu ve Ordu çevreleri ile Bursa’nın güney ve doğu, Karabük ve Kastamonu’nun güney, Samsun’un doğu ilçelerinin kısa süreli ve yerel Sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı, diğer yerler az bulutlu ve açık geçecek.

Gözden Kaçmasın

Başa dön tuşu