EĞİTİMEKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Mesleğinde 55. Yılını Kutladı

55 yıllık konfeksiyon sektörünün duayeni Yılmaz İpsileli; Ankara tekstilinden bir çok ismin  katıldığı kutlama ile bir araya geldi…

Mesleğinde 55. Yılı dostları ve ailesi ile kutlayan Ankara’nın bilinen en iyi ustalarından Terzi Yılmaz İpsileli pastasını keserken sevinci adeta gözlerinden okunuyordu.

Ankara tekstilinin duayenlerinin katıldığı kutlamada başta, Mahmut Şengül,  Talat Sezer, Hikmet Dinç, Yasemin Yılmaz, Prıvee sahibi Ceren Ceylan Badal, Demet Koçar ve birçok dostu Yılmaz beyin bu mutlu gününe ortak oldular.

15 yaşında mesleğine başlayan konfeksiyon sektörünün en iyi isimlerinden Yılmaz İpsileli, 70 yaşında sektörün önde gelen yurtiçi ve yurtdışı firmalarına tasarım çalışmalarına da devam ediyor.

Bizzat misafirlerini kapıda kendi karşılayan Yılmaz İpsileli;  Meslekteki 55. yılını pasta keserek, dostları ile kutladı

Gökkuşağı mah Eyüp Sabri kılıç 1222 cad no 4/A Balgat adresinde faaliyetini sürdüren İpsileli; mesleğini hala severek yaptığını dile getirdi.

‘’ Her ne iş olursa olsun, işi severek yapmak önemli. İşini yapan kişi ilk olarak kendi beğenecek ki; karşısındaki müşteri de beğensin” dedi.

Mesleğinin kutsal ve bereketli olduğuna inandığını sözlerine ekleyen İpsileli ilk günkü heyecanla müşterilerine hizmet vermeye devam ediyor.

 

Başa dön tuşu