BİYOGRAFİEĞİTİMEKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYETEKNOLOJİVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Merve Ünler Yılmaz: “Güçlü Türkiye’nin Formülü, Güçlü Kadınlardır”

İş İnsanı Merve Ünler Yılmaz;  “Hedefim her zaman şirketimi bir adım öteye taşımak oldu. En iyi hizmeti müşterilerimize sunmak için alanımızdaki tüm gelişmeleri adım adım takip etmekteyiz.

“Kadınlar artık, işveren olarak yarattıkları istihdam ve ekonomik katkıya yön vererek, her zamankinden daha fazla ülkemize katkı sağlıyor” İşte bunlardan biri de Özteknik Rekor Hidrolik ve Savunma Şirketi Yönetim Kurulu Başkanı Merve Ünler YILMAZ…

İş yerleri her zaman müşterileri kendilerine çekebilmeli ve üretim ve kârını artırabilmeli. Elimizdeki sonuçlar, kadınların yenilik getirme, bunun yanında net ve etkili bir şekilde yönetmede iyi olduğunu gösterdi diyen İş İnsanı Merve Ünler Yılmaz;  “Hedefim her zaman şirketimi bir adım öteye taşımak oldu. En iyi hizmeti müşterilerimize sunmak için alanımızdaki tüm gelişmeleri adım adım takip etmekteyiz. Uzun zamandır başarı ile sürdürdüğümüz çalışmalarımızla ekonomiye katkı sağlamak ise en büyük ideallerimiz arasında yer aldı her zaman. En genç girişimci iş kadını ödülüne sahibim. Yaptığım başarılı işler sayesinde aldığım ödüller, benim ne kadar doğru bir yolda yürüdüğümün göstergesidir. Nice başarılı işlere imza atarak, daha fazla ödül sahibi olmak için hiç durmadan çalışıyorum” dedi.

81 İLDE ÜRÜNLERİ SATIŞTA

Firmamız hidrolik hortum rekorları üretimine başlamış, yapmış olduğumuz yatırımlarla ve sürekli geliştirdiğimiz ürün çeşitlerimiz ile Türkiye’de ki sayılı firmalar arasında yer almayı başarmıştır diyen Merve Ünler Yılmaz; “Hidrolik ve Pnömatik sektöründe faaliyet gösteren her firmaya hitap ediyoruz. Şu an 81 İlde ürünlerimizin satışları yapılmaktadır. Ayrıca, Otomotiv, İş Makineleri ve Savunma Sanayi sektörlerinde proje bazlı özel üretim yaptığımız müşterilerimiz de bulunmaktadır. Yenilikçi ve idealist çalışma arkadaşlarımızla faaliyetlerimizi yürütüyoruz. Kadromuz, 2 imalat mühendisi, 1 bilgisayar mühendisi, ofis elemanları, stajyerler, ustalık ve kalfalık belgesine sahip ustalar ve kalfalar, operatörler ve  satış personellerinden oluşuyor. Talep edilen ürünü zamanında yetiştirmekle kalmıyor en iyi kaliteyi müşterilerimize sunuyoruz. Hidrolik ve savunma sanayi alanında güç aktarım organlarının bağlantı elemanlarını üretiyoruz. Ürettiğimiz ürünlerle tarım ve iş makineleri başta olmak üzere, vagon bağlantı parçaları, gemi ve teknelerde kullanılacak paslanmaz bağlantı ürünleri üzerine de çalışmaktayız” şeklinde açıklamada bulundu.

HER GÜN DAHA DA BÜYÜYOR

Merve Ünler YILMAZ, zekasını, erdemlerini, başarılarını, öncelikle kaynağının insan olduğu felsefesine borçlu olduğunu hatırlatarak, birlik, beraberlik, paylaşımcı bakış anlayışımızda, kimliğimizi yaşatmayı görev ediniyoruz şeklinde sözlerine devam ederek; “Türkiye ekonomisi ve iş hayatına yön veren, sivil toplum kuruluşlarındaki öncü rolüyle topluma örnek olan iş insanlarından biriyim. En önemli hedeflerim arasında ise işimi büyütmeye kakarlı bir şekilde devam etmek bulunuyor” dedi.

Aslen Yozgat’lı olup 1989 Ankara doğumlu, kurumsallaşma sürecini yönlendiren, yönetimde profesyonel kadrolarla çalışmanın hazzını yaşayan, kaynağı insan ve ÖZTeknik olan birimin yönetici insanı Merve Ünler YILMAZ artık başarıdan başarıya koşuyor.

Başa dön tuşu