MAGAZİN

LORİS KURUMSAL İLETİŞİM VE PAZARLAMA MÜDÜRÜ PINAR DEMİR OLDU

Türkiye’nin önde gelen kozmetik şirketi olma hedefiyle yurtdışı pazarlardaki varlığını her geçen gün arttıran Loris, yeni yapılanmasında değişikliklere gitti. Şirketin kurumsal iletişim ve pazarlama müdürlüğünden sorumlu olarak “Pınar Demir” göreve getirildi.

Geliştirdiği ürün skalası ile yurtdışı pazarında her geçen gün hızla büyüyen Türkiye’nin kozmetik devi Loris, yeni dönemde üst düzey değişiklikler yaptı. Bu kapsamda Loris Türkiye pazarlama müdürlüğünü Ocak 2023’ten beri üstlenen isim Pınar Demir olmuştur. Kariyer hayatına Dijital Pazarlama ve E-ticaret alanında başlayan Pınar Demir, Ocak 2024 itibari ile Loris’te Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürlüğüne terfi etmiştir.

1988, İstanbul doğumlu olan Demir, Kadir Has Üniversitesi Bilgisayar Teknolojileri ve programlama ön lisansını bitirdikten sonra Anadolu Üniversitesi Uluslar Arası İlişkiler bölümünden mezun olmuştur. Kariyerine 2009 yılında Dijital pazarlama ile başlayan Demir, 2015 yılında Farmasi şirketinde Pazarlama Müdürü ünvanı ile devam etti. 2020-22 yılları arasında Glohe Group şirketinde E-ticaret Distribütör Yöneticiliği yapmıştır. 2022 yılında Malva kozmetik ile Pazarlama müdürü ünvanına devam eden Demir, 2023 yılında Loris bünyesinde Pazarlama Müdürü olarak başlamıştır. 2024 yılında Loris’te Kurumsal İletişim ve Pazarlama Müdürü ünvanına terfi etmiştir.

Başa dön tuşu