3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Liderler Zirvesi Ankara’daydı

Liderler Zirvesi Ankara’daydı

Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Türkiye Liderler Zirvesi Cumhuriyetin 100. Yılında Ankara’da gerçekleşti. 13-15 Ekim tarihlerinde JCI Türkiye tarafından The Ankara Hotel’de gerçekleştirilen Liderler Zirvesi ekosistemin önde gelen konuşmacılarına ve Türkiye’nin dört yanından katılımcılara ev sahipliği yaptı. 

Etkinliğin ana temasını ise Cumhuriyet ve Cumhuriyet’in 100. yılı oluşturdu. Üç günlük etkinlik kapsamında liderlik, inovasyon ve sürdürülebilirlik üzerine konuşmalar, paneller ve atölye çalışmaları gerçekleşti. Alanında uzman konuşmacılar ve sektör liderleri, geleceğimiz olan genç liderlere ilham verici içgörüler ve uygulanabilir bilgiler sundular.

 Uluslararası Genç Liderler ve Girişimciler (JCI) Türkiye Derneği her yıl gerçekleştirdiği geleneksel Liderler Zirvesi’ni bu sene Ankara’da en büyük rol modelleri Atatürk’ün izinde 100. Yıl misyonunu gerçekleştirmek üzere Cumhuriyet temasında gerçekleştirdi.

EKOSİSTEMİN  ÖNCÜ İSİMLERİ BİR ARADAYDI

Ana konuşmacılar arasında ise teknoloji ve inovasyon gurusu Serdar Kuzuloğlu ve SASA Polyester Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Erdemoğlu yer aldı.

Serdar Kuzuloğlu konuşmasında; Cumhuriyetimizin 100. yılına özel olarak, geçmişten bugüne liderlik anlayışının evrimini ve Cumhuriyetin liderlikle olan derin bağını vurguladı. Aynı zamanda, dijitalleşmenin ve teknolojinin hızla geliştiği bu dönemde, geleceğin liderlik biçimleri ve dijital liderlik gibi konulara değinerek, fütürist liderlik anlayışı hakkında ilham verici içgörüler sundu. Kuzuloğlu, liderliğin toplum ve iş dünyası üzerindeki etkilerini de ele alarak, JCI’nin liderlik temasına olan vurgusunu pekiştirdi.

Başa dön tuşu