MAGAZİN

KATERİNA EKŞİOĞLU’NUN “FALL WINTER ’23” KOLEKSİYONU TANITILDI

Yeni sezona damgasını vuracak “Fall Winter ’23” koleksiyonunun tanıtımı, YouTube kanalından paylaşılan video ile yapıldı.

Katerina Ekşioğlu, “Fall Winter ’23 koleksiyonu ile moda tutkunlarının dikkatini çeken tasarımlarına yenilerini ekliyor. YouTube kanalında yayınladığı defile videosu ile “Fall Winter ’23” koleksiyonunu tanıtan Katerina Ekşioğlu, sezona iddialı bir giriş yaptı. Yerebatan Sarnıcı’nda gerçekleşen ve moda dünyasının profesyonel isimlerinin taşıdığı kıyafetlere yer veren defilede, mevsimin ağır havasının ötesinde tarihten aldığı ilhamla yaratılan zarif tasarımların tanıtımı gerçekleştirildi.

“Fall Winter ’23” koleksiyonunda sonbahar ve kış mevsimlerinin asaletini yansıtan siyah renge yoğun olarak yer verilirken; koleksiyonda kahverengi, bej, pembe ve yeşilin tonlarıyla oluşturulan kıyafetler modaseverlerle buluşuyor. Ceket ve pantolonların, tulumların ve elbiselerin hakimiyetindeki “Fall Winter ’23” koleksiyonunda straplez kullanımıyla da özgün tasarımlar yaratılıyor.

“Fall Winter ’23” Koleksiyonunda Dikkat Çeken Detaylar!

Kadınların hangi beden olurlarsa olsunlar şık ve rahat olmasına önem veren Katerina Ekşioğlu, yeni koleksiyonunda da bu anlayışını güçlendiriyor. Kaliteli kumaş seçimleri ve renk uyumunu bir kez daha yansıtan “Fall Winter ’23” koleksiyonunda şık dantellere ve kışın ışıltısını yansıtan zirkon taşlara sıkça yer veriliyor. Devekuşu tüy detaylarının kullanıldığı tasarımların yanı sıra fiyonklarla da mevsimin kasvetli yapısına renkli dokunuşlar sunuluyor. Katerina Ekşioğlu, sadeliğe eşlik eden nakışlı dantel kumaşlar ve derin yırtmaçlarla da sonbahar-kış sezonuna kendi imzasını atıyor.

Katerina Ekşioğlu’nun “Fall Winter ’23” koleksiyonunun tanıtıldığı online defileye https://youtu.be/O9i_gEsCLrM  üzerinden ulaşılabilir.

Başa dön tuşu