GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEMAGAZİN

Jetgo Group Büyüyor

Kurye ve Taşımacılık Sektörünün önde gelen kuruluşlarından Jetgo Group 2022 yılında İstanbul’da kurulmuş 2023 yılı sonuna doğru merkezini Ankara ya taşımıştır. Ankara ve İstanbul başta olmak üzere bir çok ilde şubeleri bulanan Jetgo Group Türkiye’de 34 ilde faaliyet göstermektedir.

Yönetim kadrosunda 20 üst düzey yönetici, Saha operasyonunda ise 1.500 kişiyi geçen teslimat sorumlusu kurye kadrosu ile büyük bir iş istihdamı sağlamaktadır. Kurye faaliyetleri ve Taşımacılık alanında Yemeksepeti gibi önemli Kurumsal markalarla iş ortaklıkları yaparak kurye tedariği ve operasyon yönetimini sağlayan Jetgo Group market, yemek, evrak vb. ürünlerin müşterilerine kaliteli, hijyenik ve zamanında ulaşmasını sağlamaktadır.

Pandemi dönemiyle beraber gelişen ve büyüyen bir sektör halinde gelen kurye faaliyetlerine ilişkin, hayatımızda en önemli kavramlardan birisinin zaman olduğunu vurgulayan Jetgo Group Yönetim Kurulu Başkanı Sn. Lokman Gürbüz “Bugün bir yere yemek yemeye yada alışveriş yapmaya gitmek için trafikte, restoranlarda, alışveriş merkezlerinde oldukça fazla zaman harcıyoruz,

bu durum bizi hem fiziksel hemde finansal olarak yoruyor, bizim sunduğumuz hizmette müşterilerimiz evlerinden, iş yerlerinden hatta dışarıda bulundukları herhangi bir park, bahçe vb. konumdan bile rahatlıkla istekleri yemek yada market ürünlerini sipariş verebiliyor ve en kısa sürelerde müşterilerimize siparişlerini ulaştırabiliyoruz.

Bu sayede müşterilerimize gerek finansal olarak, gerek zaman kavramı olarak kolaylık sunmuş oluyoruz.” dedi. Son olarak yılda 8,5 milyon adeti geçen bir teslimat sayısına ulaştıklarını yakın zamanda ise Türkiye’de yeni bir reklamcılık modeliyle faaliyetlerini daha da büyütmek istediklerini belirtti.

 

Başa dön tuşu