DÜNYAEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

İŞ ORTAĞI GITLAB İLE BERABER GITLAB’IN DEVSECOPS ve AI ÖZELLİKLERİNİ TANITTI

İŞ ORTAĞI GITLAB İLE BERABER GITLAB’IN DEVSECOPS ve AI ÖZELLİKLERİNİ TANITTI

Müşterilerine yazılım varlıklarını yönetmeleri konusunda çözümler sunan SoftwareOne, önemli iş ortaklarından olan GitLab ile geliştirme, güvenlik ve operasyonların birleşimi olan DevSecOps’u düzenlemiş olduğu etkinlik kapsamında tüm detaylarıyla masaya yatırdı.

Finans, telekomünikasyon, sigorta ve BT sektörlerinde kurumların teknolojik ihtiyaçları için güvenilir iş ortağı SoftwareOne ve iş ortağı GitLab; geliştirme, güvenlik ve operasyonların birleşimi olan DevSecOps’u teknik detaylarıyla incelemek için bir araya geldi.

SoftwareOne Hakkında

SoftwareOne, müşterilerine lisanslama optimizasyonu, etkin tedarik veya bulut tabanlı çözüm danışmanlığı gibi hizmetler sunarak yazılım varlıklarını yönetmeleri konusunda yardımcı olan küresel bir teknoloji ve servis sağlayıcısıdır. Yazılımlarını yerinde veya uzaktan; veri merkezinde veya çoklu bulut ortamında yönetmek için dünyanın her yerinden ve her büyüklükte müşterilerle çalışan SoftwareOne, Türkiye organizasyonunda ise tüm bunlara ek olarak yapay zekâ, DevOps, DevSecOps ve siber güvenlik alanlarında onlarca yıla dayanan tecrübesi ve nitelikli insan kaynağı ile müşterilerine en iyi ürün ve hizmeti sunmak için faaliyetlerini sürdürüyor.

Başa dön tuşu