3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNSİYASETSPORVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

İŞ İNSANI OKTAY YÜKSEL: “GENÇLERBİRLİĞİ CAMİASINI GURURLANDIRMAK İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

Gençlerbirliği Kulübü’nün Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu, Karayolları Genel Müdürlüğü Halil Rıfat Paşa Konferans Salonu’nda gerçekleşti. Mevcut başkan Niyazi Akdaş, Zeki Celasun ve Serkan Aydın’ın aday olarak girdiği seçime 355 delege katılırken, kullanılan 345 oyun 221’ini alan Niyazi Akdaş yeniden başkanlığa seçildi.

Yeni yönetimde “Gelir Getirici Projelerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyeliği” görevini üstlenen başarılı iş insanı, “Kulübümüzün başarısı ve büyümesi için hep birlikte çok çalışacağımız bir döneme giriyoruz. Gençlerbirliği’nin mali yapısını güçlendirmek ve yeni fırsatlar yaratmak için kararlılıkla çalışacağımızı belirtmek isterim. Gençlerbirliği Spor Kulübü’ne olan bağlılığım ve tutkum, bu yeni görevde bana ilham kaynağı olacak. Kulübümüzün tarihine, değerlerine bağlı kalacak, profesyonel bir yönetim anlayışıyla hareket edeceğiz. Yönetim kurulumuzla birlikte, Gençlerbirliği Spor Kulübü’nü daha da ileriye taşımak, yeni başarılara imza atmak ve camiamızı gururlandırmak için çalışacağız” açıklamasında bulundu.

Başa dön tuşu