MAGAZİN

İdo annesine inat Ayşegül Yıldız’a yazılan şarkıya klip çekti!

Mustafa Barış DURAK/OnurAkayMedya – İdo’ya, Derya Tuna için yazılan “Derya” şarkısı dururken, neden üvey annesinin şarkısını okudu yorumları yapıldı.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız için yazdığı “Mavişim” şarkısına oğlu İdo Tatlıses klip çekti. Derya Tuna için yazılan “Derya” şarkısı dururken üvey anne için yazılan şarkıyı tercih etmesi, aralarının bozuk olduğu yorumlarına sebep oldu. Müziği anonim olan ve İbrahim Tatlıses’in sözleri ile hayat bulan şarkının yeni düzenlemesini Osman Çetin yaptı. “Müzik benim hayatım” diyerek işine olan aşkını ifade eden İdo Tatlıses, çok sevdiği “Mavişim” adlı şarkıyı yeniden yorumlayarak piyasaya sürdü. Mavişim şarkısının klibinde ise babası İbrahim Tatlıses’le birlikte kamera karşısına geçti.

Onur Oğuz’un yönetmenliğinde müzikseverlere ulaşan klipte, genç şarkıcının stüdyodaki okuma görüntüleri ile dans performansları yer alıyor. İbrahim Tatlıses’in eski eşi Ayşegül Yıldız’ın mavi gözlerinden ilham alarak yazdığı “Mavişim” şarkısı, yayınlanan ilk gün beklenen performansı alamadı. İdo’ya, Derya Tuna için yazılan “Derya” şarkısı dururken, neden üvey annesinin şarkısını okudu yorumları yapıldı. İbrahim Tatlıses ile uzun yıllar hayat arkadaşlığı yapan Derya Tuna’nın, hiçbir zaman Ayşegül Yıldız’la yıldızının barışmadığı biliniyor. Tatlıses’in vurulduğu zaman hastane bahçesinde ayrı ayrı yerlerde oturan Tuna ve Yıldız, yan yana gelmemek için büyük çaba sarf etmişlerdi.

Başa dön tuşu