EĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNSİYASETVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

HANIMLARI VE ÇOCUKLARINI KÜLTÜR EVİ’NDE AĞIRLADI

HANIMLARI VE ÇOCUKLARINI KÜLTÜR EVİ’NDE AĞIRLADI

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan’ın destekleriyle Başkan Ercan’ın eşi Emine Ercan’ın öncülüğünde düzenlenen “Kadın Kadına Aile Sohbetleri” nin ardından kadınlar için tarihi ve turistik bir gezi programı gerçekleştiriliyor. Bu ay düzenlenen gezi programı öncesi Başkan Ercan, programa katılan hanımları ve çocukları Kültür Evi’nde ağırladı. Kadın Kadına Kültür Gezisi bu defa çocuklar için karne şenliğine dönüştü.

 Gezi sonunda çocukları bir de tiyatro ve kukla gösterisi bekliyordu. Bütün gün anneleriyle birlikte gezen çocuklar, karne tatilinin tadını doya doya yaşadı.

Sincan Belediye Başkanı Murat Ercan, Kadın Kadına Kültür gezisi kapsamında 350 kadın ve çocuğu Sincan Kültür Evi’nde ağırladı. Gerçekleştirilen yemekli program kapsamında kadınlarla sohbet eden Başkan Ercan, Sincan’da yapılan proje ve yatırımları da anlattı.

Kadınların büyük bir ilgiyle katıldığı programda çocuklara karne hediyesi olarak Başkan Ercan ve eşi Emine Ercan akıllı kalem hediye etti.

Her ay düzenli olarak devam eden Kadın Kadına aile sohbetlerine katılım ücretsiz. Programa katılmak isteyenler Sincan Belediyesinin sosyal medya hesaplarından ve www.sincan.bel.tr internet adresinden takip edebilir.

Başa dön tuşu