GÜNDEM

Güç Birliği Partisi Türkiye Teşkilat Başkanı Fatih VAKİTBİLİR yaptığı açıklamada, ülke genelinde bir uyanış hareketi başlattıklarını ve tüm vatandaşları partiye davet ettiğini bildirdi.

Genel Başkanımız Sayın Ali KARNAP Bey ile yaptığımız toplantılar neticesinde çalışmalarımıza tüm hızıyla devam ediyoruz. İktidar için çıktığımız bu kutlu yolda teşkilatlarımıza güvenimiz tamdır. Halkımızın bize gösterdiği tevazuyu görmezden gelemeyiz. Üzülerek söylüyorum ki Ülkemiz kötü yönetilmektedir. Vatandaşlarımız dertlerine çare aramaktadır ve ne yazıkki çıkmazdadır.Güç Birliği Partisi tüm benliğiyle zihniyle,fikriyle hiçbir habis düşüncenin oyuncağı olmamış,uyanmamız için çaba sarf eden,kötü zihniyetleri bertaraf eden bir oluşumdur.Ayağa kalkmamız için asparagas olmayan,gerçekleri sunan,sonuna kadar savunan böyle bir oluşumun içinde olmak bizlere onur veriyor.Vatan için,refah için,tüm kutsallarımız için,birimiz değil hepimiz için sonuna kadar mücadele edeceğimizden milletimizin şüphesi olmasın.

Güç Birliği Partisi olarak her zaman söylediğimiz gibi “Biz Olmaya”ve toplumun tamamı ile “Biz Olarak Devlet Yönetmeye” talibiz. Bu güç ve feraseti halkımızdan alacağımıza eminiz.
Yenilenmiş kadrolarımızla hemen hemen her gün ülkemizin refahı ve huzuru için çalışma, toplantılar düzenliyoruz. Halkımız emin olsun,biz olarak göreceğimiz güzel günlerde çocuklarımıza emanet edeceğimiz yaşanılır bir Türkiye’yi miras bırakacağız.

Yine belirtmek isterim ki; halkımızın bize gösterdiği yakın ilgiden dolayı, çıktığımız iktidar yolunda bize verdikleri destek sebebiyle her bir vatandaşımıza ayrı ayrı teşekkürlerimi,saygılarımı,selamlarımı sunarım. Ayrıca tüm Milletimizi açık olarak Güç Birliği Partisi’ne davet ediyorum.” dedi.

Başa dön tuşu