3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Göster Renklerini

Sadece bir makyaj markası olarak kalmayıp, kitlelerle daha anlamlı bir bağ kurmayı hedefleyen bir marka olarak, her renkten, her ırktan, her cinsiyetten insana hitap etmesi amacıyla ilk defa 2021 yılında lanse edilen Göster Renklerini projesi “Seni sen yapan tüm değerleri, inançları, tutkuları, hayalleri, kısacası içindeki tüm sınırsız renkleri özgürce ve tutkuyla göster,” mesajını vererek, kendini ifade etmenin en güçlü araçlarından biri olan makyajı kullanarak renklerini her gün kutlamaya ve onlara sahip çıkmaya davet ediyor.

Renklerin iki yönlü anlamını vurgulayarak, her hayalin, tutkunun, duygunun ve tarzın ifade edilmesi gereken bir renk olduğunu belirten bu projeyle marka, renklerin hayallerimizin, tutkularımızın ve duygularımızın birer ifadesi olarak hayat bulduğunu ifade ediyor.

M.A.C’in Göster Renklerini projesi, dönemsel bir kampanya olarak değil, uzun vadeli bir strateji ve çatı iletişimi olarak devamlılığını sürdürüyor. Bireylerin kendilerini özgürce, tutkuyla, cesurca ve içlerinden geldiği gibi ifade etme gücüne vurgu yapma amacıyla başlatılan bu projede, özellikle Z jenerasyonunu oluşturan genç hedef kitleye bir iletişim yapılması hedefleniyor.

Makyajın önde gelen renk otoritesi M.A.C, hedef kitlenin hikayelerini ön plana çıkartmak ve birçok kişinin hayatına dokunmak amacıyla, kalıplaşmış güzellik normlarına uymayan, sosyal yaşamın farklı alanlarında kariyerlerini şekillendirerek milyonlara ilham veren üç gerçek ve her koşulda rengini cesurca gösterebilen kadınla bir araya geldi. Göster Renklerini mesajını kitlelere en iyi şekilde duyurmak için besteci ve müzisyen Kalbenoyuncu Nilperi Şahinkaya ve milli sporcu Zehra Güneş dijital kampanyanın yüzleri olarak bir araya geldi.

Başa dön tuşu