3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Geleceğin Akıllı Telefonlarını IFA 2023’te Tanıtıyor

HONOR V Purse ile çarpıcı ‘Telefondan Çantaya’ konseptini IFA 2023’te kullanıcılara sunan HONOR, katlanabilir akıllı telefon dünyasında sınırları zorlayan HONOR Magic V2 modelini ve HONOR 90 için yeni renk seçeneğini kullanıcılar ile buluşturdu. 

Teknoloji devi HONOR, IFA 2023’te akıllı telefonların geleceğine yönelik stratejik vizyonunu açıkladı. HONOR CEO’su George Zhao, “Unfold Tomorrow” başlıklı açılış oturumunda, HONOR’un en hafif ve en ince içe doğru katlanabilir akıllı telefonu Magic V2 de dahil olmak üzere insan odaklı yeniliklerini katılımcılar ile paylaştı.

 

Katlanabilir akıllı telefonları ana akım haline getirme konusundaki kararlılığını gösteren HONOR, katlanabilir akıllı telefonu giyilebilir, modaya uygun bir çanta konseptiyle yeniden tasarlayarak stil ve kendini ifade etmek için sonsuz olanaklar sunan en yeni modeli HONOR V Purse’ü de kullanıcılarına sundu.

 

HONOR’un katlanabilir akıllı telefon kategorisinde uzun bir yol kat ettiğini ve her yeni tasarımda, işlevsellik ve dayanıklılıkta dikkate değer gelişmeler gösterdiğini vurgulayan HONOR CEO’su George Zhao, “Sadece bu da değil, HONOR V Purse ile hayata geçirdiğimiz telefondan çantaya konseptimizle, yaratıcılığı güçlendirmek ve yarının yaşam tarzını şekillendirmek için gelişmekte olan katlanabilir teknolojiden yararlanan sürdürülebilir çözümler keşfediyoruz” açıklamalarında bulundu.

 

Moda Teknolojisinin Sınırlarını Genişletti

“Telefondan çantaya” konseptiyle çıkan HONOR V Purse’u tanıtan HONOR, elektronik cihazların kullanıcıların kendini ifade etmesi için sınırsız fırsatlar sunduğunun ve elektronik cihazların yeni bir moda ürünü olarak görülmeye başlandığının altını çiziyor.

 

HONOR V Purse, hareket ettikçe akıllı telefonla birlikte tepki veren sallanan zincirler, tüyler ve püsküller gibi tasarım öğeleri de dahil olmak üzere bir el çantası tasarımını içerisinde barındıran bir dizi kişiselleştirilebilir özelliği barındırıyor. Her zaman açık ekran (AOD) sayesinde katlanabilir akıllı telefonu sorunsuz bir şekilde fiziksel moda ikonuna dönüştürmeyi başarıyor.

 

Akıllı telefonun sıradan bir çanta veya el çantası gibi zahmetsizce omuza takılmasına olanak tanıyarak geleceğin yeni “HİT” çantası olması adına menteşeye klipslenen değiştirilebilir kayış ve zincir seçenekleriyle buluşturuyor.

 

Daha Sürdürülebilir Bir Geleceğe Doğru

 

Sürdürülebilirlik göz önünde bulundurularak tasarlanan HONOR V Purse, HONOR’un çevreye olan bağlılığına da vurgu yapıyor. Kayışlarda kullanılan vegan deri gibi sürdürülebilirliği sağlayan malzemeler içeriyor. Konseptin sonsuz kişiselleştirilebilir AOD’leri her kıyafetle eşleştirilebilmesi ile birlikte moda endüstrisi fiziksel dünyayı aşıp daha dijital bir alana dönüşürken, teknoloji de stil ve kendini ifade etme konusunda sınırsız olanaklar sağlıyor.

 

Bu sayede HONOR V Purse, çevreye duyarlı tüketicilerin hızlı moda tüketimini azaltmalarına yardımcı oluyor ve daha da önemlisi moda dünyasının tüketicileri için daha az satın almaya ve daha uzun süre kullanmaya teşvik etmek için yeni teknolojileri benimsemesini destekliyor.

Başa dön tuşu