EKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYESPORVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

FIFA Ultimate Team, 14. yılını eşsiz içeriklerle kutluyor!

FIFA Ultimate Team, 14. yılını eşsiz içeriklerle kutluyor!

EA SPORTS, FUT Doğum Günü‘nü mükemmel bir parti ile kutluyor! FIFA Ultimate Team’in 14. yılı şerefine, FIFA 23’e, FUT Doğum Günü’ne özel oyuncular, İkonlar ve takaslar ekleniyor!

Bu kutlamanın arkasında, EA Sports’un The Bureau of Independent Revelry and Gatherings for Ultimate Team adını verdiği, Ultimate Team Doğum Günü partileri (!) konusunda uzman yepyeni bir departman var: BIRGFUT. Bu departmanın, yaptığı deneylerle oyuncuları çok şaşırtacağından emin olabilirsiniz.

FUT Doğum Günü 1. Takım oyuncuları:

OYUNCU ADI

ÜLKE

KULÜP

Thomas Müller

Almanya

Bayern München

João Félix

Portekiz

Chelsea

Samuel Chukwueze

Nijerya

Villarreal CF

Bernardo Silva

Portekiz

Manchester City

Djibril Sow

İsviçre

Eintracht Frankfurt

Emerson Royal

Brezilya

Tottenham Hotspur

Marquinhos

Brezilya

Paris Saint-Germain

Yeray

İspanya

Athletic Club de Bilbao

FUT Doğum Günü ve BIRGFUT hakkında daha fazla bilgi edinmek için: x.ea.com/76298

FIFA 23’ü satın almak için: https://www.ea.com/tr-tr/games/fifa/fifa-23/buy

İlgili kişi:

Emre Kayır, CRM 114

[email protected]

Electronic Arts hakkında: Electronic Arts (NASDAQ: EA), dijital eğlencede dünya lideri bir markadır. Şirket; internete bağlı konsollar, mobil cihazlar ve kişisel bilgisayarlar için oyunlar, içerikler ve çevrimiçi hizmetler geliştirmekte ve sunmaktadır.

2022 mali yılında EA, yaklaşık 7 milyar dolarlık GAAP net geliri bildirmiştir. Merkezi Redwood City, California’da bulunan EA, EA SPORTS™ FIFA, Battlefield™, Apex Legends™, The Sims™, Madden NFL, Need for Speed™, Titanfall™, Plants vs. Zombies™ ve F1® gibi, yayın kuruluşları ve içerik üreticileri tarafından beğenilen, yüksek kalitede markalardan oluşan bir portföy ile tanınmaktadır. EA hakkında daha fazla bilgi için www.ea.com/news adresini ziyaret edebilirsiniz.

EA SPORTS, Battlefield, Need for Speed, Apex Legends, The Sims, Titanfall ve Plants vs. Zombies, Electronic Arts Inc.’in ticari markalarıdır. John Madden, NFL, FIFA ve F1, ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir ve izin alınarak kullanılmaktadır.

Başa dön tuşu