MAGAZİN

ESKİŞEHİR ‘DE CİTYFEST RÜZGARI ESTİ

Şehrin en eğlenceli festivali Cityfest, Eskişehir’de startı vererek eğlencenin perdesini araladı.

KerkiSolfej organizasyonu ve +1 ana sponsorluğunda Eskişehir Anemon Otel’de düzenlenen etkinliğin birinci gününde gününde Sena Şener ve Levent Yüksel sahne aldı.

Günler öncesinden müzikseverlerin sabırsızlıkla ve heyecanla beklediği Eskişehir Cityfest de eğlencenin perdesini “Sevmemeliyiz”  “Teni Tenime” gibi şarkılarıyla bilinen güzel sanatçı Sena Şener İle açtı. Sahnedeki güzelliğiyle ve hakimiyetiyle Eskişehirli sevenlerine muhteşem bir performans sergileyen Şener birbirinden hareketli şarkılarıyla Anemon Oteli dolduran hayranlarına unutulmaz bir an yaşattı.LEVENT YÜKSEL’DEN YILLARA MEYDAN OKUYAN PERFORMANS

Sahnelerin vazgeçilmez ve heyecanla dinlenen sanatçısı Levent Yüksel , şehrin en eğlenceli festivali Cityfest’te gecenin assolistliğini yaparak ilk günün finalini coşkuyla sonlandırdı.
Yıllardır eskimeyen ve dillerden düşmeyen şarkılarıyla kendisini dinlemeye gelen hayranlarına harika bir festival akşamı yaşatan Yüksel, kendisine gösterilen yoğun ilgiden dolayı sevenlerine teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Başa dön tuşu