EKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEMAGAZİNYEREL HABERLER

ENGELSİZ ATÖLYE PROGRAMLARININ BİRİNCİSİ BÜYÜK SÜRPİZLERE SAHNE OLDU

ENGELSİZ ATÖLYE PROGRAMLARININ BİRİNCİSİ BÜYÜK SÜRPİZLERE SAHNE OLDU

Özel gereksinimli bireylere sosyal alanlarda çözümler sunmak ve sürdürülebilir çalışmalar gerçekleştirmek için harekete geçen Şile Belediyesi,  Mercanköşk Çamlık Sosyal Tesisleri’nde düzenlediği atölye programında, özel gereksinimli bireyler ve aileleriyle bir araya geldi.

Her ay düzenli olarak gerçekleştirilmesi planlanan etkinliklerin ilkine Elazığ Milletvekili Tolga Ağar, milli futbolcu Arda Turan, ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Şafak Sezer ve Muscar’ın kurucusu iş insanı Mustafa Akan’ın süpriz katılımları, çocukları ve aileleri sevindirdi.

Özel Gereksinimli Bireylerimizin Gelişimlerini Desteklemek İçin Tüm İmkânlarımızla Çalışacağız

Şile Belediyesi Sosyal Destek Hizmetleri Müdürlüğü tarafından her ay düzenlenmesi planlanan “Engelsiz Atölye” etkinliklerinin ilkinde konuşan Şile Belediye Başkanı İlhan Ocaklı; “Birbirinden kıymetli konuklarımız ve özel gereksinimli çocuklarımızla güzel ilçemiz Şile’de çok özel bir gün geçiriyoruz. Özel gereksinimli çocuklarımız için düzenlemeye başlayacağımız atölye programlarının ilkine davetimizi kırmayarak katılan Elazığ Milletvekilimiz Sayın Tolga Ağar, milli futbolcumuz Arda Turan, ünlü sinema ve tiyatro oyuncusu Şafak Sezer ve iş insanı Mustafa Akan’a teşekkür ediyorum. Amasız, fakatsız her zaman özel bireylerimizin ve ailelerimizin yanında olmaya devam edecek. Özel gereksinimli çocuklarımızın sosyo-kültürel gelişimlerini desteklemek için tüm imkânlarımızla çalışacağız” dedi.

Burak Abi’den Arta Turan’a, Komedyen Şafak Sezer’den Palyaçolara Her Şey Onlar İçin

“Burak Abi” olarak tanınan TRT Çocuk’un sevilen sunucusu Burak Sezen’in özel gereksinimli bireylerin en sevdikleri şarkılarının seslendirdiği programda, özel gereksinimli bireyler ve aileleri doyasıya eğlendi.

Düzenlenen etkinlikte yüz boyama, sosis balon, palyaço gösterileri, çiçek dikim atölyeleriyle özel gereksinimli bireyler günün tadını çıkardı. Şile Belediyesi, ilçe genelindeki tüm engelli vatandaşların sosyal hayata katılmaları, beceri ve yeteneklerini geliştirmesi, sosyal ve kültürel hayatta etkin birer birey olmaları için tüm olanakları ile projeler üretmeye devam ediyor.

Başa dön tuşu