GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

EN KIYMETLİNİZ ANNENİZE SIX SENSES SPA’NIN  ÖZEL BAKIM ve RİTÜELLERİNİ HEDİYE EDİN!

EN KIYMETLİNİZ ANNENİZE SIX SENSES SPA’NIN  ÖZEL BAKIM ve RİTÜELLERİNİ HEDİYE EDİN!

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbulun Spa ve Wellness merkezi Six Senses Spa, Boğaz manzaralı harika havuzu, imza masajları, cilt bakımları ve holistik terapileriyle sizi ve en kıymetliniz annenizi yenilenmeye ve canlanmaya çağırıyor.

 Six Senses’in dünyaca ünlü Holistik Spa ve Wellness hizmetlerini İstanbul ile buluşturan Six Senses Spa, canlandırıcı bakım ve ritüelleri ile sizi ve sevdiklerinizi karşılıyor. Six Senses Spa, Boğaz’ın en nadide kıvrımı Sarıyerde, şehrin tarihini aynalayan iki muhteşem yalıda yer alan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul’un koru alanında bulunuyor. Sunduğu muhteşem Boğaz manzarasıyla, markanın bütüncül sağlık anlayışını ortaya koyan imza masajlar, terapiler ve cilt bakımlarına ek olarak, sürdürülebilirlik felsefesini yansıtan Alchemy Bar ve harika manzaralı bir sonsuzluk havuzu ile fark yaratıyor. 

 

Anneler Günü’ne Özel İmza Masajlar

Six Senses Spa’nın dünyaca ünlü imza masajları ve cilt bakımı ritüelleri en kıymetli varlıklarımız olan annelerimizi bu Anneler Günü’nde harika hissettirmek için en güzel hediyeyi sunuyor. Anneler Günü için özel olarak hazırlanan masaj ve cilt bakımı paketlerini alan misafirlerimiz, Tanita cihazlarıyla yapılacak vücut ölçüm analizini ücretsiz alabilecekler. 

Klinik olarak test edilen ve onaylanan, Türkiye’nin önde gelen sağlık kuruluşları ve diyetisyenlerce kullanılan Tanita cihazlarıyla yapılan ölçümler neticesinde sağlıklı vücut için gerekli tüm verileri kolay, anlaşılır ve bilimsellikten taviz vermeden öğreniyor ve sağlıklı yaşam yolculuğunuzu buna göre planlayabiliyorsunuz. 

Çocuklarıyla birlikte gelmek isteyecek anneler için sunduğumuz anne-çocuk hamam ve masajları yanında çocuklar için özel jimnastik ve yoga dersleri de bir gün öncesinden rezervasyon yaptırmak kaydıyla sunuluyor. Anne adaylarının da unutulmadığı ikonik Six Senses masajlarında, yeni bir yaşamı müjdeleyen hamile misafirlere özel masajlar da sunuluyor. 

 

Uzman kadrosu eşliğinde sürdürülebilir ve doğal yaklaşımları ile daha sağlıklı ve pozitif bir yaşam tarzının anahtarını sunan Six Senses Spa, sizi ve en kıymetliniz annenizi cilt bakımı, masaj veya geleneksel Türk hamamında dinlenme ve günlük hayatın kaosundan uzaklaşmaya davet ediyor.

 

Detaylı bilgi ve rezervasyon için;

Six Senses Kocatas Mansions, Istanbul

E: reservations-istanbul@sixsenses.com

T: +90 212 355 55 00

W: https://www.sixsenses.com/en/resorts/kocatas-mansions-istanbul

 

Ayrıntılı bilgi için;

Salt İletişim Grup

Selin Tokatlıoğlu – selin.tokatlioglu@saltiletisimgrup.com  – +90 532 250 96 04

Gizem Çelikkeser – gizem.celikkeser@saltiletisimgrup.com  – +90 539 821 91 45

 

Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul hakkında

Boğaz’ın en nadide kıvrımlarından Sarıyerde konumlanan Six Senses Kocataş Mansions, Istanbul, Osmanlı döneminden kalma iki tarihi yalıda, Six Senses misafirperverliği ve kişiye özel hazırlanan deneyimlerle hizmet vermektedir. 43 odalı butik otel atmosferi ve sürdürülebilirlik felsefesi ile dikkat çeken Six Senses Kocatas Mansions, Istanbul, kendi ters osmoz tesisini ve kristal su rafinerisini yöneterek, karbon ayak izini düşük tutarken; plastik şişe kullanmadan yüksek kaliteli içme suyu üretiyor. Organik sebze bahçesi ile çevresel ayak izini daha da azaltma amacını destekleyen grup, mümkün olan her yerde, ambalaj ve atıkların minimumda tutulması ve yeniden kullanılmasını hedefliyor.

 

Six Senses Hotels Resorts Spas hakkında

Six Senses, Evason ve Six Senses Spas isimleri altında 19 ülkede, 19 otel ve 27 Spa tesisi ile hizmet verilmekte olup önümüzdeki dönemde 34 yeni tesis açılışı planlanmaktadır. Six Senses, IHG® (InterContinental Hotels Group) ailesinin bir üyesidir.


Six Senses Hotels and Resorts

Topluma, sürdürülebilirliğe, duygusal misafirperverliğe, bedensel ve ruhsal iyilik haline sıradışı bir dokunuşla liderlik taahhüdünde bulunmaktadır. İster enfes bir adada muazzam bir tatil köyü ister dağlık bir alanda sessiz ve huzurlu bir dinlenme yeri ya da bir şehir oteli olsun, vizyonumuz her zaman aynıdır: Misafirlerimizin duyularını yeniden uyandırmak, böylece seyahatlerinin arkasındaki amacı hissetmek ve nihayetinde kendileriyle, başkalarıyla ve etraflarındaki dünyayla yeniden bağlantı kurmalarını sağlamak.


Six Senses Spas

14 bağımsız Spa merkezinde ve tüm Resortlarda uzman terapistler eşliğinde uygulanan çok çeşitli sağlık, yenilenme ve güzellik bakımlarıyla holistik bir iyi olma hali esas amacımız. Bu doğrultuda yerel topluluk bilgilerini  de Six Senses Spa uygulamalarına entegre ediyoruz. Bu size, asırlık yerel geleneklerden, çevrenin iyileştirici faydalarından ve yerinde yetiştirilen şifalı bitkilerden yararlanan, yerel olarak ilham alan çeşitli sağlıklı yaşam terapileri sunmaktayız. Kullandığımız ev yapımı organik ürünler, canlandırmak, yeniden enerji vermek ve eski haline getirmek için özel tasarlandı. Bu yaklaşım ile misafirlerimizi kişiselleştirilmiş programlarla, ilerlemek istedikleri sağlıklı yaşam yolunda destekliyoruz.

 

Six Senses Residences

Şık bir şekilde döşenmiş özel villa veya dairenizin sıcak atmosferinde, kişisel dokunuşlarınızı kapsayan aynı zamanda içinde bulunulan yerel toplumun tüm benzersiz olanaklarını sağlayan, doğanın amaçladığı hoşgörülü bir yaşam şeklini destekliyoruz. Her biri gelecek nesiller için uzun vadeli yatırımlar olan üst düzey restoranlar, sağlıklı yaşam programlarına liderlik ve dünya çapında diğer Resortlarda özel statü sahibi olma faydalarını sağlıyoruz.


Evason

Six Senses’ın ödünsüz sosyal ve çevresel sorumluluk felsefesini paylaşan eşsiz iki tesis, bir yanda tüm aile bireylerinin seveceği çeşitli kişisel deneyimler sunarken, diğer yanda güçlü bir değer odağı sağlamaktadır. Evason mülkleri, Bireysel çağdaş tarz ve benzersiz tasarım kişilikleriyle canlı konuk deneyimleri sunuyor. Kişisel hizmete önem verilen bu tesisin ev sahipleri, konukları kendi topluluklarında ağırlayacakları gibi tatil yerlerinde karşılıyorlar.

Başa dön tuşu