GÜNDEMKOBİM TÜRKİYEMAGAZİN

Elis Buse Araç büyüledi!

Yaptığı konuşma sonrası siyasi büyüklerinin takdirini kazanan Araç, “ben hiç bir zaman siyaset yapanlar için klişe tanımlarda bulunan biri olmadım. Siyasetçi dürüst, cesur ve özgüvenli olmalıdır klişesinin ötesinde hep şuna inandım bu yola çıkan kişilerin kaybedecek hiç bir şeyleri olmamalıdır ve şuna inanmalıdırlar siyasilerin iki tane gömleği vardır birini bayramda diğerini İDAMDA giyerler! İşte ben bu inançla gövdemi ortaya koymaktan çekinmiyorum.

Biz çiğ yemedik bizim karnımız ağrımaz, biz bu coğrafyanın Atasına aşık çocuklarıyız. Bu şehrin duvarlarının her yerinde bizim yazılarımız var bu şehrin bütün direklerine astığımız bayraklarımız var! Biz ilhamını, inancını, vatan sevgisini Mustafa Kemal Atatürk’ün GRANİTTEN gövdesi keskin zekası, dürüst kimliği, Türk milleti ile hulûl eden vicdanı ve hiç bir alimin keşfedemediği sırrından alıyoruz” dedi.

Siyasi sahnede uzun zamandır bu kadar kendinden emin, ayakları yere basan, istek ve iştahı yüksek genç bir isim görmemiştik, kendisine başarılar dileriz.

Başa dön tuşu