EKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

 Elif Aslı Yıldız depremzede çocukları sevindiriyor

Patiswiss Ceo su  Elif Aslı Yıldız yaptığı yardımlarla hem depremzede çocukların yüzünü güldürüyor hemde, Ankara’daki fabrikasında 100 afetzedeyi işe alacağının müjdesini veriyor. Elif Aslı Yıldız yaptığı açıklamada; ” Çikolata’ nın yüksek proteinli çilekli ve hurma barları depremzedelere ve çocuklara her gün düzenli olarak gönderim yapıyoruz ” dedi.
HABER: Ali Fikret
Kahramanmaraş merkezli meydana gelen depremlerden etkilenen vatandaşların ihtiyaçlarını karşılayabilmek amacıyla başlatılan yardım çalışmalarına ‘Patiswiss’ destek olmak için seferber oldu..
Patiswiss Ceo su  Elif Aslı Yıldız “İlk etapta  100 depremzedeyi işe almak istiyoruz, Ankara’daki fabrikamızda hemen başlayabilirler, Patiswiss olarak bir gün değil her gün yanınızda olduğumuzu bildirmek isteriz depremden etkilenen vatandaşlarımıza mümkün olan her konuda yardım sağlamaya çalışıyoruz Ankara’daki fabrikamızda öncelikli olarak depremzede vatandaşlarımız olmak üzere farklı pozisyonlarda 100 kişilik işe alım yapılacaktır’ diye sosyal medyadan duyurulara başladı.

whatsapp ve mesaj

0 549 409 80 10

0 552 153 63 92

Başa dön tuşu