MAGAZİN

Edis albüm müjdesi verdi

İngilizce şarkısı için son hazırlıklarını tamamlayan Edis, bir yandan da Türkçe albümü için çalışmalarına hız verdi.

Evine stüdyo kuran ünlü yıldız, Emrah Karakuyu ile girdiği müzik kampında 2023’te 16 şarkıyla yeni albümünü yayınlayacağını açıkladı.

2023 Türk Pop Müziği’nin ünlü yıldızı Edis’in yılı olacak. Sevdaliza ile birlikte düet yaptığı ‘Solo’ adlı İngilizce şarkısını Warner Music etiketiyle tüm dünyayla buluşturacak olan Edis, Türkçe albümüyle de özlenen ve büyük bir merakla beklenen şarkılarını sevenlerine sunacak. Uzun bir süredir her iki müzik çalışması için de büyük bir özveriyle çalışan ünlü yıldız, Türkçe albüm için de son hazırlıklarını tamamlıyor.

Stüdyosu evinde

Müzik çalışmalarına kesintisiz devam edebilmek için Edis geçtiğimiz günlerde evinin bir bölümünü müzik stüdyosu haline getirdi. Edis, ‘Martılar’, ‘Arıyorum’ ve son olarak ‘Yalancı’ şarkısında birlikte çalıştığı Emrah Karakuyu ile evindeki müzik stüdyosunda yoğun bir şekilde çalıştı. Ünlü yıldız 2023 yılında 16 şarkılık Türkçe albümünü yayınlayacağının müjdesini “Yine inanılmaz şarkılar yazdığımız albüm kampım bitti. Çok heyecanlıyım. Bu sefer başka bir heyecanlıyım çünkü başka bir dünyaya giriyoruz beraber” sözleriyle verdi

Başa dön tuşu