3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Doğal Afet!” Nilperi Şahinkaya, Zehra Güneş ve Kalben’le Katıldığı Davette Giydiği Kıyafetle Dikkat Çekti

Nilperi Şahinkaya geçtiğimiz günlerde Zehra Güneş ve Kalben ile birlikte bir markanın lansmanına katıldı. Ünlü oyuncunun giydiği pembe kurdeleli elbise herkesin dikkatini çekti. Detaylar içerikte!

 

İlk olarak Deniz Yıldızı dizisi ile kariyerine başlayan ve Öyle bir Geçer Zaman ki ile giderek ününe ün katan Nilperi Şahinkaya magazin dünyasında sosyal medya paylaşımları, dikkat çeken hareketleri ve giyim tarzıyla sürekli gündemde yer alıyor. 

Geçtiğimiz haftalarda Cem Yılmaz’ın gösterime giren yeni filmi Do Not Disturb’te de rol alan Nilperi Şahinkaya, katıldığı davette giydiği kıyafetlerle dikkatleri üzerine çekmişti. Film lansmanında Ozan Güven konusu açılınca yaptığı mimikler ise kimsenin dikkatinden kaçmamıştı.

 

Geçtiğimiz haftalarda Cem Yılmaz'ın gösterime giren yeni filmi Do Not Disturb'te de rol alan Nilperi Şahinkaya, katıldığı davette giydiği kıyafetlerle dikkatleri üzerine çekmişti. Film lansmanında Ozan Güven konusu açılınca yaptığı mimikler ise kimsenin dikkatinden kaçmamıştı. 

Bu içeriğimizde size mimik olayından bahsetmiştik:

Ozan Güven'den Bahsedilirken Nilperi Şahinkaya'nın Suratını Şekilden Şekle Soktuğu Anlar

Ünlü oyuncu bu sefer de bir marka lansmanında giydiği iddialı kıyafetle herkesi kendine tekrar tekrar baktırdı.

 

Ünlü oyuncu bu sefer de bir marka lansmanında giydiği iddialı kıyafetle herkesi kendine tekrar tekrar baktırdı. 

Üst kısmına sadece kurdeleden bir pembe büstiyer giyen Şahinkaya’nın, lansmanda birlikte poz verdiği Zehra Güneş ve Kalben’le olan fotoğrafları da beğeni topladı.

 

Üst kısmına sadece kurdeleden bir pembe büstiyer giyen Şahinkaya'nın, lansmanda birlikte poz verdiği Zehra Güneş ve Kalben'le olan fotoğrafları da beğeni topladı. 

Şarkıcı Kalben, Şahinkaya’ya “Doğal afet” yorumu yaparken ünlü ismin diğer takipçileri de “Çok güzelsin” ve “Elbise çok güzel” gibi yorumlarda bulundu.

 

Şarkıcı Kalben, Şahinkaya'ya "Doğal afet" yorumu yaparken ünlü ismin diğer takipçileri de "Çok güzelsin" ve "Elbise çok güzel" gibi yorumlarda bulundu. 

Başa dön tuşu