3. SAYFABİYOGRAFİDÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Deniz Akkaya’nın Selin Ciğerci ve Kızı Hakkındaki Zehir Zemberek Açıklamaları “Taktı Kafaya” Dedirtti

Deniz Akkaya’nın Selin Ciğerci ve Kızı Hakkındaki Zehir Zemberek Açıklamaları “Taktı Kafaya” Dedirtti

Hızını alamayan Deniz Akkaya, Selin Ciğerci’ye seslendiği videolar da paylaştı. Önce bu konuyu tekrar gündeme getirenin Murat Ağırel olduğunun altını çizen Akkaya, Selin Ciğerci’nin 2.Sayfa’ya katılıp ağlayarak yaptığı açıklamaları eleştirdi.

Aralarındaki polemik hiç bitmeyen Deniz Akkaya ve Selin Ciğerci cephesinde yeni gelişmeler yaşandı… Dilan Polat‘tan sonra Selin Ciğerci’nin de MASAK tarafından incelenmesi gerektiğini söyleyen Murat Ağırel’e katılan Deniz Akkaya, videolar çekerek Selin Ciğerci’ye seslendi. Hem Selin Ciğerci hem de kızı hakkında olay açıklamalar yaptı.
herr şey Selin Ciğerci’nin taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak istediğini açıkladıktan sonra başlamıştı hatırlarsanız…
 

Her şey Selin Ciğerci'nin taşıyıcı anne ile çocuk sahibi olmak istediğini açıkladıktan sonra başlamıştı hatırlarsanız... 

Bir süredir yaptığı işlerle değil de skandal açıklamaları, paylaşımları ve insanlarla girdiği polemiklerle gündem olan Deniz AkkayaSelin Ciğerci‘nin taşıyıcı anne açıklamasından sonra canlı yayında demediğini bırakmamıştı. Ve ikili, büyük bir kavgaya tutuşmuştu. 

Selin Ciğerci, önceden fuhuş yaptığı için kendisinin anne olamayacağını ve evlat edinemeyeceğini söyleyen Deniz Akkaya’ya dava açmıştı. Ve hatta kazanmış, Deniz Akkaya’nın 3 gün hapis yatmasına sebep olmuştu.
 

Selin Ciğerci, önceden fuhuş yaptığı için kendisinin anne olamayacağını ve evlat edinemeyeceğini söyleyen Deniz Akkaya'ya dava açmıştı.  Ve hatta kazanmış, Deniz Akkaya'nın 3 gün hapis yatmasına sebep olmuştu. 

Skandal açıklamalarına ara vermeden devam eden Deniz Akkaya, ülkenin gündemindeki Dilan-Engin Polat meselesiyle benzer şekilde Selin Ciğerci’nin de incelenmesi gerektiğini söyleyen Murat Ağırel’e destek çıktı.

 

Skandal açıklamalarına ara vermeden devam eden Deniz Akkaya, ülkenin gündemindeki Dilan-Engin Polat meselesiyle benzer şekilde Selin Ciğerci'nin de incelenmesi gerektiğini söyleyen Murat Ağırel'e destek çıktı. 

Önce konuyla ilgili birkaç hikaye paylaşan Deniz Akkaya ???? 

Konuya “Son hız dümendelermiş” diyerek girdi. ????

 

Konuya "Son hız dümendelermiş" diyerek girdi. ???? 

Selin Ciğerci’nin evlat sahibi olmasını “çocuk ticareti” olarak yorumladıktan sonra kızı Selenay’a ne kadar üzüldüğünü belirtti.

 

Selin Ciğerci'nin evlat sahibi olmasını "çocuk ticareti" olarak yorumladıktan sonra kızı Selenay'a ne kadar üzüldüğünü belirtti.
Başa dön tuşu