KOBİM TÜRKİYE

Demet Akalın ve Ebru Yaşar’dan İbrahim Tatlıses açıklaması

Muğla’nın Bodrum ilçesinde, İbrahim Tatlıses dahil altı kişinin yaralandığı kazanın detayları ortaya çıktı. Kapuz Caddesi’nden saat 10.50’de Ortakent yönüne giden Gültekin Gülsoy’un kullandığı 48 BZ 087 plakalı kamyonun, bölünmüş yola 60 metre kala yağmurun kayganlaştırdığı yolda kontrolden çıkıp, savrulduktan sonra karşı şeride geçerek Uğur Yılmaz yönetimindeki 35 GH 063 plakalı ve İbrahim Tatlıses’in de bulunduğu minibüsle çarpıştığı öğrenildi. Yılmaz’ın kullandığı minibüs, arkadan gelen Mehmet Ali Timurhan’ın kullandığı 48 BD 731 plakalı otomobilin ön kısmına çarptı, kamyon ve minibüs uçuruma düştü. Kazada İbrahim Tatlıses, kamyon şoförü Gültekin Gülsoy, polis memuru Alper Arıcıoğlu’nun da aralarında bulunduğu altı kişi yaralandı.

Mahkemelik olmuşlardı!Tatlıses kardeşler babalarının yanına koştuHaberi Görüntüle

TATLISES’İN SAĞLIK DURUMU

Ekiplerin uzun uğraşları sonucu özel aparatlarla aracın kapısı söküldü. Önce, diğer iki yaralı çıkarıldı, ardından İbrahim Tatlıses kurtarıldı. Sanatçı, sedyeye alınıp, hazır bekleyen ambulansa taşındı. Yaralılar, Bodrum’da özel bir hastaneye kaldırılarak tedaviye alındı. İbrahim Tatlıses’in bilincinin açık olduğu belirtildi.

İbrahim Tatlıses sinirlendi!‘E be geri zekâlılar’Haberi Görüntüle

DEMET AKALIN HASTANEYE GELDİ

Öte yandan şarkıcı Demet Akalın ve hayat arkadaşı Okan Kurt, kazada yaralanan 70 yaşındaki sanatçı İbrahim Tatlıses’i tedavi gördüğü Bodrum’daki özel hastanede ziyaret etti. Akalın, Tatlıses’in durumunun iyi olduğunu belirterek, “Kendisiyle görüştüm. Sağlık durumu iyi. Akşama çıkar herhalde. Evlatları yanında” diye konuştu.

SAHNEYE ÇIKACAĞI RESTORANA GİDİYORDU

İbrahim Taltlıses’in akşam saatlerinde Yalıkavak’ta sahneye çıkacağı restorana giderken kazanın yaşandığı ifade edildi. Kaza sırasında İdo Tatlıses’in de cipiyle minibüsün önünde ilerlediği bildirildi.

“TATLISES’E BİR ŞEYCİKLER OLMAZ”

Gülben Ergen, yakın arkadaşı İbrahim Tatlıses’in hastane odasından bir görüntüsünü paylaştı. Ünlü şarkıcı, “Geçmişler olsun. Unutmuyoruz ki İbrahim Tatlıses’e birşeycikler olmaz” mesajını yazdı.

EBRU YAŞAR: AYAĞINDA KIRIK VAR

İbrahim Tatlıses’in tedavi gördüğü hastaneye gelip, ziyaret eden bir diğer isim de şarkıcı Ebru Yaşar oldu. Yaşar, “Şaşkınlığı var ama ‘Seni bir kurşun öldürmemiş, araba kazası vız gelir tırıs gider’ dedim. Akşama sahne alacak, ayağında kırık var. Her şey yolunda, çocukları iyi. Şu anda da ‘Sahne alacağım’ diyor. Kazadan dolayı bayağı korkmuş. Çok ciddi bir kaza, arkada uzanıyormuş, arabanın içerisinde üç kez yuvarlanmış. Ayağı kırılmış ama bilincini kaybetmemiş” şeklinde konuştu.

“ALLAH BİTTİ DEMEDEN BİTMEZ”

İbrahim Tatlıses’i kazadan sora sapasağlam görünce mutluluğunu “Süper çok iyi. Hiçbir şey yok maşallah. Sen bitti demeden bitmez” sözleri ile dile getiren Ebru Yaşar’ın ifadelerine düzeltme yapan İbrahim Tatlıses, “Ben değil, Allah bitti demeden bitmez. Allah bitti diyecek öyle” diye cevap verdi.

'Canım babam elleriyle besler'

Elif Ada Tatlıses paylaştı’Canım babam elleriyle besler’Haberi Görüntüle

Başa dön tuşu