MAGAZİN

Coşkun Sabah Canan Çal’a single albüm yaptı

Türk Sanat Müziği’nin usta yorumcusu, bestekarı ve ud üstadı Coşkun Sabah, büyük emekler vererek birbirinden eşsiz hit şarkıları müzik dünyasına kazandıran önemli müzik insanlarından biridir. Ünlü sanatçı pek çok albümünü de kendi müzik şirketi “Sabah Müzik Yapım” etiketiyle müzikseverlerin beğenisine sunmuştu.


Coşkun Sabah bu defa müzik hayatında bir ilke imzasını atarak, önem verdiği bir genç sanatçıya kendi plak şirketi “Sabah Müzik Yapım” etiketiyle single albüm yaparak altına prodüktör olarak imza attı. Ünlü sanatçı geçtiğimiz aylarda birlikte düet yaptığı Canan Çal’ın tek şarkılık albümünü tamamladı ve piyasaya çıkarttı.

Canan Çal’ın müthiş yorumuyla single albümü için seslendirdiği ve sözleri Şebnem Sungur’a, müziği ise Gökhan Tepe’ye ait olan “Kızıl Kahve” adlı şarkı dinleyenler tarafından büyük beğeni ile karşılandı. Taşkın Sabah’ın ise aranjörlüğünü yaptığı ve çok eğlenceli olan şarkıya bir de klip çekildi. Yönetmenliğini Alişan Güney Yıldırım’ın yaptığı, Kilyos Boğaziçi Kampüsü içindeki Burç Beach’te gerçekleştirilen klip çekimlerinde sanatçıya dansçılarda eşlik ettiler. Oldukça neşeli ve eğlenceli geçen klip çekiminde Canan Çal farklı kıyafetlerle kamera karşısına geçti. Canan Çal Amerikalı oyuncu Jennifer Connelly’e benzerliğiyle dikkat çekti.

Başa dön tuşu