KOBİM TÜRKİYE

Çağla Şıkel’den hakkındaki aşk iddialarına sitem! ‘Keşke sorsalar’

HÜSEYİN ALTUN/ MİLLİYETDidem Sarı ile 24 Eylül 2021’de boşanan İzzet Antebi, geçtiğimiz aylarda oyuncu Tuvana Türkay ile yeni bir aşka yelken açmıştı. İkilinin mutlu birlikteliği sürerken, Antebi’nin eski eşi Sarı, Antebi’nin henüz resmi olarak boşanmadan önce ünlü manken Çağla Şıkel’le aşk yaşadığını öne sürmüş ve ikilinin Instagram üzerinden yaptıkları konuşmaların ekran görüntülerini paylaşmıştı.

“INSTAGRAM’IMI HACK’LEDİ”

Bu mesajlar magazin gündemine bomba gibi düşerken İzzet Antebi, Didem Sarı ile 24 Eylül 2021’de boşandıklarını, ifşa edilen yazışmaların tarihinin ise 28 Ekim 2021 olduğunu söylemişti. Çağla Şıkel’le yalnızca arkadaş olduklarını ifade eden İzzet Antebi, şöyle konuşmuştu:

24 Eylül’de boşandık. 28 Ekim’deki yazışmanın evliyken yapılmış gibi yansıtılması kafasının yerinde olmadığını gösteriyor. Çağla benim çok eski dostum, aramızda bir ilişki olmadı. Arkadaşça yapılan yazışmalar onlar. Didem Instagram’ımı hack’lediği için bunları gördü. Hukuken ne gerekiyorsa her şeyi yapacağım. Çağla Hanım’ın da dava açacağını duydum.

TOLGA AKIŞ’LA YENİ BİR AŞKA YELKEN Mİ AÇTI?

Antebi ile geçmişte aşk yaşadığı iddialarının ardından Çağla Şıkel, Zeynep Bastık ile anlaşmalı olarak boşanan Tolga Akış ile Edis’in kulisinde dans ettiği haberleriyle gündeme gelmişti. Sosyal medyada gündem olan videonun ardından Tolga Akış, Çağla Şıkel ile aşk yaşadığı iddialarıyla ilgili açıklama yapmıştı.

Alişan'dan yakın dostu Çağla Şıkel'e destek

İfşa olan mesajlar hakkında konuştuAlişan’dan yakın dostu Çağla Şıkel’e destekHaberi Görüntüle

Instagram hesabından bir paylaşımda bulunan Akış, “Videoda bana benzettiğiniz kişi Tayfun. Ben orada yokum. Ben o sıra hangover olmuşum, odada yatıyorum… Orası da Edis’in kulisi değil. Alaçatı’da Gizem ve Tayfun’a ait tatlı bir mekan…” ifadelerini kullanmıştı.

ÇAĞLA TİYE ALDI

Arkadaşlarıyla gittiği mekanda eğlenen Çağla Şıkel ise aşk iddialarını tiye almıştı. Arkadaşlarıyla mekanda çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşan Şıkel, “Edis’in kulisi” notunu düşmüştü.

“SAMİMİYETLE CEVAPLARDIM”

Tüm bu yaşananların ardından Çağla Şıkel, Akmerkez’de oğulları ile alışveriş yaparken görüntülendi. Gazetecilerin kendisini çektiğini fark eden manken, alışverişi yarıda bırakıp soruları yanıtladı.Ünlü maken, son dönemde hakkında çıkan aşk iddialarına yanıt verdi. 

Çağla Şıkel'den Tolga Akış sorusuna gülücüklü yanıt!

Aşk haberlerini tiye almıştıÇağla Şıkel’den Tolga Akış sorusuna gülücüklü yanıt!Haberi Görüntüle

Şıkel, “Keşke bu haberler yapılmadan önce bir arayıp sorsalar. Sektörde yirmi yılı aştım, bir telefon etmek bu kadar zor olmamalı ve emin olun tüm samimiyetim ile de cevap verirdim” şeklinde konuştu.

ALIŞVERİŞTE TELEFON TAKTİĞİ

“Alışveriş için evden zor çıkıyoruz” diyen Şıkel, “Çocuklar kendime bir şey denediğim zaman, ‘hani bize alışveriş yapıcaktık’ diye kızıyorlar. O yüzden ben de fotoğraflarını çekip daha sonra gelip alıyorum” diyerek güldü.

Geçtiğimiz haftalarda sosyal medya hesabından bir çok tatil fotoğrafı paylaşan Şıkel, “Mikonos’a, Çeşme ve oradan kısa bir süre Bodrum’a gittim” dedi. Gittiği yerlerdeki fiyat pahalılığı hakkında küçük bir sitemde bulunan ve ailesiyle vakit geçirmeyi sevdiğini söyleyen model, “Mikonos ve Çeşme arasında neredeyse fiyat farkı yoktu. Hatta Bodrum’da kaldığım otel fiyatı Mikonos’tan çok daha pahalıydı. Benim en sevdiğim ev ve aile bir de yanında mangal. Daha çok onu tercih ettik, kalabalık olmayı seviyoruz” yanıtını verdi.

 ‘ÇAĞLA ŞIKEL’ SORUSUNA YANIT YOK

Öte yandan geçmişte Çağla Şıkel ile aşk yaşadığı iddialarını sadece arkadaş olduklarını söyleyerek reddeden ve bir süredir kendisinden 14 yaş küçük oyuncu Tuvana Türkay ile aşk yaşayan İzzet Antebi, birkaç gün önce sevgilisi Türkay ile Yeniköy’de gece yürüyüşü yaparken görüntülendi.

Antebi’nin Yeniköy’deki evine girerken basın mensuplarını karşısında gören çift, hızlı adımlar ile evlerine girmeye çalıştı.Görüntü alınmaması için Antebi adeta Türkay’a siper oldu. Çift “Konuşmayacağız, çekmeyin Allah Allah” diye muhabirlere sitem etti.

Geçtiğimiz haftalarda Çağla Şıkel ile mesajları ifşa olan Antebi, kendisine yöneltilen bu habere dair sorulara da cevap vermedi. İkili, hızlıca evlerine girdiler.

Başa dön tuşu