EĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEKÜLTÜR SANATMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Bürokrasi ve Cemiyet Hayatı Olive Otel’de bir araya geldi

Bürokrasi ve Cemiyet Hayatı Olive Otel’de bir araya geldi

Sertaç Darcan – Eda Akgün – Ebru Akgün – Merve Cömert Dağdelen –  Yıldız Sağlam –  Dilek Koçak Tozlu – Özlem Kıyıer

Açılışa Diyarbakır Milletvekilliği ile 51-52 ve 54. Hükümetlerde Devlet Bakanlığı yapmış olan Salim Ensarioğlu, yine milletvekillerinden Mesut Değer, Eşref Keleş, Fevzi Berdibey, Faruk Baykam ile Ankara Cemiyet hayatından tanınmış bir çok sima katıldı.

Ebru Akgün

Ankara’nın kalbi Çankaya’da yepyeni bir otel deneyimini misafirleri ile buluşturan, otelin sahibi Sıraç Güreli ve Genel müdürü Eda Akgün, açılışa gelen konukları ile yakından ilgilenerek büyük bir misafirperverlik örneği sergilediler.

Dilek Koçak Tozlu

Özel bir açılış organizasyonuna ev sahipliği yapan Sıraç Güreli, Devlet Bakanı Salim Ensarioğlu ve beraberindekiler otelin açılış kurdelesini beraberce keserek hayırlı olsun dileklerinde bulundular.

Gülten Bıçakçı
Otelin sahibi Siraç Güreli otel açılışımıza çok sayıda bürokrat, üst düzey yönetici ve cemiyet hayatının sevilen simaları da yoğun ilgi gösterdi diyerek;

 “54 odalı, sauna, Fin ve Türk hamamımızın bulunduğu otelde, rahat, konforlu ve huzur içinde zamanlar geçirebilirsiniz. İsminin “OLİVE” yani zeytinden gelmiş olması ise bereket barış güzellik ve hoşgörünün simgesi olması ile alakalıdır” şeklinde konuştu.

Ayşe Biçer

Miyase Karlıova – Ali Fikret – Ayşe Biçer – SevinçSu – Reyhan Ekin Biçer

Eda Akgün

Gülin Turgut

Reyhan Ekin Biçer

Yıldız Sağlam

Merve Cömert Dağdelen

Özlem Kıyıer

Sertaç Darcan

Ercan Aslan

Mehmet Olgun

Başa dön tuşu