KOBİM TÜRKİYE

Burcu Esmersoy’dan tekne pozları! ‘Aşkım huzur’

Güzelliği ve formda görüntüsüyle yıllara maydan okuyan Burcu Esmersoy, sosyal medya paylaşımlarıyla gündeme gelmeye devam ediyor. Yazın son günlerinde tatilin tadını çıkaran ünlü isim, geçtiğimiz aylarda çok konuşulan bikinili videoları ile ilgili konuşmuştu.

Esmersoy, paylaşımlarıyla alakalı; “Çok beğeniliyor. Bu sene çok sayıda markayla iş birliği yaptım. Gurur duyuyorum. Yaptığım işleri de seviyorum. Geçen sene sanki bikini, mayo ile daha aktiftim. Yaz mı geç geldi, ne oldu? Geçen sene bu tarihlerde bayağı güzel paylaşımlarım olmuş. Yenileri gelecek” yorumunda bulunmuştu.

 “BENCE RENGARENK”

Ünlü sunucu, geçtiğimiz haftalarda rengarenk ve dekolteli, mini tulumuyla objektif karşısına geçmişti. 4.2 milyon takipçisi bulunan Instagram sayfasından peş peşe paylaştığı karelere, “Yani bence rengarenk” notunu yazarak kalp emojisi ekleyen Esmersoy, binlerce beğeni almıştı.

Takipçileri, güzel sunucuya; “Bizi mahvediyorsun Burcu Esmersoy, böyle güzel kadına Türkiye alışkın degil”, “Hangi renk daha çok yakışıyor diye bakmaktan gözlerim şaşı oldu. Sonuç hepsi” ve “Bir insana her şey mi yakışır?” gibi yorumlar yapmıştı.

“AYNISI BURCU ESMERSOY’DA VAR”

Esmersoy’un bu renkli tulumunun aynısını popçu Gülşen de Alaçatı’daki konserinde giymişti. Takipçileri, popçuya; “Kıskananlar çabuk toplanın, Gülşen bombayı saldı”, “Kraliçe yine muhteşemsin”, “Kıyafetin yıkılıyor Gülşen” ve “Aynısı Burcu Esmersoy’da var” gibi mesajlar yazmıştı.

“Rüyalarımdaki gibi”Burcu Esmersoy aldığı evlilik teklifini anlattıHaberi Görüntüle

SİYAH PARILTILI MAYO TERCİH ETTİ

Şimdilerde yazın son günlerinin tadını çıkaran ve tekne tatiline çıkan Burcu Esmersoy, siyah parıltılı mayosuyla objektif karşısına geçti. Güverte pozlarına “Aşkım huzur” notunu düşen ünlü isme kısa sürede binlerce beğeni ve yorum geldi.

DÜĞÜNE OTEL ENGELİ

Öte yandan İtalyan iş insanı Massimo Cusimano (2005–2008) ve Berk Suyabatmaz (2018–2019) ile nikâh masasına oturan Burcu Esmersoy, geçtiğimiz mayıs ayında kendisinden 15 yaş küçük oyun yazılımcısı sevgilisi Nazım Akmandil ile çıktıkları yurt dışı tatili sırasında evlilik teklifi almıştı.

‘Ellerim üşüdü’Burcu Esmersoy yüzüğünü göstermemek için uğraştı!Haberi Görüntüle

Güzelliği ve formda görüntüsüyle yıllara maydan okuyan Esmersoy, geçtiğimiz ay düğünü yapmak istedikleri İtalya’daki otelden gelen maili anlatmış, engele takıldıklarını söyleyerek şu ifadeleri kullanmıştı:

Nazım’ın bana evlilik teklifi ettiği yer İtalya’da. Bir mekanda düğün yapılmıştı, çok beğenmiştim. ‘Burada mı evlenelim?’ demiştim. Otel dolu, ‘2023 yılında görüşelim’ diye mail geldi. ‘Biri düğününü iptal ederse bize haber verin’ dedik, bekliyoruz. İstediğim bir tarih var, onu ayarlamaya çalışıyorum. Karşılıklı görüşüyoruz.

Başa dön tuşu