MAGAZİN

BURAY: “DÜNYAYI SEVGİ VE HOŞGÖRÜ KURTARACAK”

Aynı zamanda 2021 yılı için son İstanbul ve Ankara performansları olma özelliğini taşıyan konserlerde kendisini dinlemeye gelen hayranlarını mest eden Buray, bitmek tükenmek bilmeyen sahne enerjisiyle de müzik severlerden tam not aldı.
 
İstanbul ve Ankara  konserinde  etkinlik alanını dolduran herkesin ”İnsan Hakları Günü”n kutlamayı da ihmal etmeyen başarılı sanatçı, ”Şunu belirtmek istiyorum ki; sadece insana değil doğaya, çocuklara, çevreye, kadınlara ve hayvanlara da aynı ölçüde saygılı olmamız gerekiyor. Bu dünyayı ve güzelliklerini hep birlikte paylaşıyoruz. Unutmayın… Dünyayı sevgi, saygı ve hoşgörü kurtaracak” sözleriyle büyük alkış aldı. 2020 ve 2021 yılının tüm dünya ve Türkiye için şanssız ve zor yıllar olduğunun da altını çizen Buray, 2022 yılından en büyük temennisinin sağlık olduğunu söyledi.
YENİ YILA İZMİR’DE GİRECEK
48 saate iki muhteşem konser sığdırarak startını verdiği kış turnesine 17 Aralık Trabzon ve 18 Aralık Ordu’da vereceği konserlerle devam edecek olan başarılı sanatçı, yeni yıla ise Ege’nin incisi İzmir’de yer alan Kaya Termal Hotel’de vereceği yeni yıl konseriyle merhaba diyecek.
Başa dön tuşu