MAGAZİN

BUMER Prebiyotik Kolajen Serisi

Çok yakın zamanda satışa yepyeni formüllerle çıkan Bumer markası dünyada ilk olarak Probiyotik ve kolajeni bir araya getirerek bizler için harika bir formül geliştirdi.

Bu formülle prebiyotik ile cilt floranızı dengelerken, içeriğindeki hydrosella sayesinde cild i72 saate kadar nemlendiriyor. Ayrıca kolajen ile de cildi yenileyip anti-agimg etkisi sağlıyor.

Niacinamide ve hiyorionik asit gündüz serumu : cildinizi ısıl ısıl yapıyor, leke ve sivilce olusumunu engelleyerek pürüzsüz bir cilt sağlıyor. Ayrıca 2 önemli içeriği bir arada sunması da bizim gibi cilt bakimini onemseyenlerin ekonomisine de yardimci:)

Retinol gece serumu : ödüllü eastman gem teknolojisi kullanılarak retinil ayçiçeği özünden %95 yüksek saflıkta kullanılan retinol bir çok retinolden ayrışır. yoğun anti-aging etki ile derin kırışıklıklar dahil tüm kırışıklıklarda etkilidir. Ayrıca sabah uyandığımda cildim bütün yağları da emmiş oluyor.

Ayrıca ürünler %95 i aşan doğal ve temiz içeriklerle /SLS-SLES -Paraben-PARAFİN ve alkol bulundurmuyor. hayvanlar üzerinde test edilmemesi de beni çok mutlu etti ve ambalajlar geri dönüştürülebilirdir.

 

Başa dön tuşu