EĞİTİMEKONOMİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYEVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

BU KEZ YARDIM İÇİN KOLLARI SIVADI!

BU KEZ YARDIM İÇİN KOLLARI SIVADI!

Dijital platformlardaki başarısı ve yazdığı kitaplar ile tüm Türkiye’de milyonlarca kişinin yakından takip ettiği Uzman Psikolog Gökhan Çınar, 9 Nisan Pazar günü Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda depremden etkilenen kız çocukları için sahne almaya hazırlanıyor.

İstanbul Vakfı’nın “Büyüt Hayallerini” projesi kapsamında sahne alacak olan Gökhan Çınar, etkinliğin gelirlerini depremden etkilenen kız çocukları için eğitim bursu olarak bağışlayacak.

Antakya Medeniyetler Korosu’nun performansı ile başlayacak olan etkinlik, Yasemin Sakallıoğlu, Melek Mosso ve daha birçok ünlü sürpriz konukları sahnesinde ağırlayacak.

Katarsis Gel Yeniden Başlayalım adını verdiği performans ile konuklarına unutulmaz bir gece yaşatacak olan ünlü psikolog, insan olma hikayemizin, derinliğin, farkındalığın, mizahın ve müziğin sahneleneceği çok özel bir geceye imza atacak.

Meslek hayatı boyunca gerek hazırladığı programlar gerekse çeşitli mecralarda yazdığı yazılarla toplumda dayanışma kültürünün oluşmasına büyük emekler veren Gökhan Çınar, etkinlik hakkında şu sözleri ifade ediyor;

“Sen doğmadan sana aktarılanlar, doğum hikayen, çocukluk döneminin travmaları ve zor anıları, büyüme hikayendeki kırılma noktaları seni gerçek sen mi yaptı? Bunca yük, sana yüklenen kaygı ve üstlendiğin rollerin arkasındaki sen kimsin? Özün nasıl?

Bu sefer senin “Katarsis”in için buluşalım.

Gel,hem dertleşelim hem yüzleşelim.

Özünü, kirlenmemiş öz benliğini ve gerçek “sen”i konuşalım!

Hem konuşalım hem de birlikte yapacağımız çalışmalarla geçmişini, şimdini ve gelecekte gideceğin yolu yeniden keşfedelim.

Hayatına daha yüksüz ve daha güvenli devam edebilmek için,

“Gel Yeniden Başlayalım!”

Türkiye’nin yıldız isimlerinin sürpriz performanslarının birlikte yaşanacağı bu özel gece ilk kez ve sadece 9 Nisan’da Harbiye Cemil Topuzlu Açık Hava Tiyatrosu’nda!

Başa dön tuşu