GÜNDEMMAGAZİN

Bodrum’da mimarlık, sanatla buluştu Bodrum’ da görkemli açılış

Billionare Furniture & Luxury Stone, ikinci mağazasını dün Bodrum, Yalıkavak’ta düzenlenen lansmanla açtı. İç mimar Merve ve Doğancan Aycan’ın ev sahipliğinde iş ve cemiyet dünyasından seçkim isimlerin katılımıyla gerçekleşen açılışın onur konuğu ise ünlü ressam Devrim Erbil oldu.

Erbil’in yanı sıra lansmana Socar CEO’sunun eşi Aygün Abasquliyeva,Aslı Akman, Salih Bezci, Elif Bezci Damga, Elif İnci Aras, Elif Akyazıcı Girgin, Güzel Kurşun, Serap Sarı, Kadriye-Güven Olgar, Şule Alp, Av. Cem Duman, Gülşen Şener, Çehre-Gökhan Kargı, Çiğdem Türkmen ve çok sayıda davetli katıldı.

Özel tablolar sergileniyor

Yeni açılan mağaza hakkında bilgi veren Aycan çifti, “İstanbul dan sonra Bodrum’da bir mağaza açtık. İstanbul’da 500, Bodrum Yalıkavak’ta ise 400 metrekare alanı olan iki ayrı showroom. Bodrum Yalıkavak’taki mağazamızda, sabit ve hareketli mobilyaların dışında, özel olarak yaptığımız ve yurt dışından getirttiğimiz aksesuarlar, ev tekstili, duvar kağıdı, aydınlatma, mermer, özel heykeltıraşların imzası olan heykeller, projelerimize özel yaptırdığımız Aslı Akman imzalı tablolar ve Devrim Erbil tabloları yer alıyor. Bodrum mağazamız, klasik bir mobilya ve iç mimarlık mağazasından çok sanatla buluşan butik bir mağaza olmasıyla dikkat çekiyor” ifadelerini kullandılar.

Birbirine benzemiyor

Yaz aylarına girilmesiyle sahil evlerinin büyük ilgi gördüğünü belirten Aycan çifti , “Sahil evlerini genelde özgün ve zamansız çizgiler dediğimiz tarzda tasarlıyoruz. Evlerin konumu, coğrafyası, peyzaj ve bina tasarımı da bizim iç mekan tasarımımızı etkiliyor. Hepsi bir bütün olacak şekilde projelerimiz hazırlanıyor. Bu noktada trendlere çok bağlı kalmıyoruz. Ev sahibinin ihtiyaçları ile evin tarzını harmanlayarak kişiye ve bölgenin coğrafyasına özel projeler tasarlıyoruz. Bu nedenle yaptığımız hiçbir ev birbirine benzemiyor. Bizim önceliğimiz her projenin, her evin kendine has dokuda ve tasarımda olması” diye konuştu.

MERVE AYCAN-DOĞANCAN AYCAN

SALİH BEZCİ-ELİF BEZCİ DAMGA

ARZU KALAYLI-DOĞANCAN AYCAN-DEVRİM ERBİL-MERVE AYCAN

ELİF İNCİ ARAS

RESSAM ASLI AKMAN

arzu kalaylı-serap sarı-merve aycan

ELİF AKYAZICI GİRGİN

GÜZEL KURŞUN

MERVE AYCAN-AYGÜN ABASQULİYEVA(SOCAR CEO’SU EŞİ)-DEVRİM ERBİL-ŞULE ALP

GÜLŞEN ŞENER

GÜVEN-KADRİYE OLGAR

SERAP SARI

DEVRİM ERBİL

ARZU KALAYLI

nil uzun

çehre barış kargı-kadriye olgar

talya-doğancan-merve-sedef-tuana aycan

Tüm görselleri indirmek için CToWUd
Bu eposta ‘Merve Aycan-Billionaire Furniture-Luxury Stone’ adına [email protected] adresine gönderilmiştir.
‘Merve Aycan-Billionaire Furniture-Luxury Stone’ ile ilgili ve/veya başka bir marka ile ilgili basın bülteni veya basın daveti almak istemiyorsanız marka, sektör ve abonelik ayarları için lütfen tıklayınız.
powered by Faselis
CID: OmtgK,1,38667,1008268-803020-lambda 1.1
Bu epostayı görüntülemekte zorluk yaşıyorsanız: Lütfen tıklayınız.
Başa dön tuşu