DÜNYAEĞİTİMEKONOMİFOTO GALERİGÜNDEMKOBİM TÜRKİYESAĞLIKTEKNOLOJİVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

Bella Maison, Türkmenistan’da açtığı mağaza ile yurt dışı mağaza sayısını 11’e yükseltti  

Bella Maison, Türkmenistan’da açtığı mağaza ile yurt dışı mağaza sayısını 11’e yükseltti  

Türkiye ev tekstil ve dekorasyon sektörünün öncü markası Bella Maison, 2023 yılının ilk yurt dışı mağazasını Türkmenistan’da açtı. Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta Berkarar Mall’da açtığı yeni mağaza ile bulunduğu ülke sayısını 7’ye, yurt dışı mağaza sayısını 11’e taşıyan Bella Maison, 2023’ün ilk çeyreğinde farklı 5 ülkede 5 yeni mağaza açmayı hedefliyor. 

 Global marka olma hedefleri doğrultusunda yurt dışı mağaza yatırımlarını sürdüren Bella Maison, Türkmenistan’da mağaza açtı. Türkmenistan’ın başkenti Aşkabat’ta, ülkenin ilk alışveriş merkezi Berkarar Mall’da yaklaşık 150 metrekarelik yeni mağazası ile hizmet vermeye başlayan Bella Maison, ulaştığı ülke sayısını 7’ye, yurt dışı mağaza sayısını 11’e çıkardı.

“2023, global yolculuğumuza yeni rotalar ekleyeceğimiz bir yıl olacak”

2022 yılını Türkiye hariç 6 ülkede 10 mağaza sayısına ulaşarak kapattıklarını belirten Bella Maison CEO’su Muhammed Tan; “Bizim için 2023 yılı 2022 gibi çok hızlı ve istikrarlı bir şekilde başladı ve yılın ilk yurt dışı mağazasını Türkmenistan’da açtık. Bella Maison olarak bugün Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Özbekistan, Fas, Katar, Libya ve Türkmenistan’da birer olmak üzere toplamda 7 ülkede 11 mağazamızla hizmet veriyoruz. 2023, yurt dışında sıkça mağaza açılışı gerçekleştireceğimiz, global yolculuğumuza yeni rotalar ekleyeceğimiz, tasarımlarımızı, adımızı ve kalitemizi dünyanın birçok ülkesi ile tanıştıracağımız bir yıl olacak. Hedeflerimiz, yapmak istediklerimiz ve gideceğimiz çok fazla yolumuz bulunuyor. 2023’ün ilk çeyreğinde ulaştığımız ülke sayısını 12’ye, yurt dışı mağaza sayımızı 16’ya çıkarmayı istiyoruz. Hedef ülkeler arasında KKTC, Bulgaristan, Gürcistan, Tacikistan ve Azerbaycan bulunuyor. 2023 yıl sonu hedefimiz ise 15 ülkede 25 mağaza. 2023 ilk çeyrek ve yıl sonu hedeflerimizi gerçekleştirip yılı başarıyla kapatmak, 5 yıl içinde yurt dışında 20 ülkede 150 mağaza hedefimize birkaç adım daha yaklaşmak istiyoruz” diye konuştu.

Bella Maison Hakkında:

2016 yılından bu yana ev-yaşam sektörüne değer katan, Türkiye’nin genç ve dinamik ev tekstil ve dekorasyon markası Bella Maison dekorasyon severleri yeniliklerle buluşturuyor. Sofra, yatak odası, mutfak ve banyo tekstil grubu ürünlerinin yanı sıra kozmetik, bebe ve ev dekorasyonu kategorilerinde geniş ürün çeşidi bulunan Bella Maison tasarımlarını her yıl değişen dekorasyon trendlerine göre şekillendiriyor. Sektörde ‘Sizin eviniz bizim evimiz’’ mottosuyla tasarladığı ürünleriyle geleceğe giden yolda, e-ticaret ve yeni mağaza yatırımlarıyla büyüyen Bella Maison, yurt içinde 13, Cezayir’de 4, Birleşik Arap Emirlikleri’nde 2, Özbekistan, Fas, Katar, Libya ve Türkmenistan’da birer mağazası ile tüketicilerle buluşuyor.

Başa dön tuşu