EKONOMİKOBİM TÜRKİYEMAGAZİNVİZYONDAKİLERYEREL HABERLER

BELİZ KÜÇÜK KOLEKSİYONUNU TAMAMLADI

Koleksiyon tamamlandığı için hafta içi de online satışa açılmış bulunuyor…

Beliz Küçük Bellissimo markasının koleksiyonunu tamamladı. Hafta sonu Ankara HiltonSA’da yapılacak olan  “Deprem için hep birlikte el ele Event’ında” stant açarak koleksiyonunu sergileyip satışa sunacak. Satışlardan elde edilecek olan gelirler TED vakfına,  sivil hayvan kuruluşlarına ve Mor Çatı derneğine pay edilirken bir kısmı da depremzedelere yönlendirilecek. Koleksiyon tamamlandığı için hafta içide online satışa açılmış bulunuyor…

Beliz Küçük, Koleksiyonunun tamamlamasının ardından kendi ürünlerini keyif ve büyük bir zevk ile giyindi. Marka ve tasarımının kendine ait olduğu ve yaklaşan Dünya kadınlar günü”nde kadına dair hikâyeleri zihninde canlandırarak bu koleksiyonu hazırladı. Tasarımlarının sade gösterişli ama aynı zamanda zarif ve de güçlü olduğunu belirten Beliz Hanım; “Enerjik ve yaratıcı koleksiyonum her seferinde umutlarımı güçlendirmektedir. Saatlerce verdiğim emek sonucu ortaya harika şeylerin çıkması beni oldukça mutlu etmektedir. Bu nedenle moda yönünde yaptığım işimi ve yatırımı çok seviyorum” dedi.

Koleksiyon çıktıktan sonra kendi tasarladığım ürünlerimi keyif ve zevkle giymek ayrı bir haz verdi diyen Beliz Küçük; ilerleyen zamanlarda koleksiyonunun tanıtımını yapmayı kendi markamın da yüzü olmayı  hedefliyorum dedi.

Başa dön tuşu