MAGAZİN

BAŞKAN SAVAŞ: HATAY’I GÖRMEZSENİZ, HATAYA DÜŞERSİNİZ

İskenderun FK ile Iğdır FK, TFF 3. Lig play-off final maçı sonrası Basın mensuplarıyla buluşan Başkan Savaş; Çankaya Defne restoran’da ulusal medya basın mensupları ile yemekli bir gecede bir araya geldi.
Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın Ankara’daki akşam yemeğine Ulusal medyadan İsmet Özçelik , Şaban Sevinç, Seyfi Uzunkök, Nuray Başaran, Gürkan Demir, Can Uzunkök , Mustafa Yılmaz, Murat Genç ve Ali Fikret katıldılar.


Gecede Hatay’a hiç gitmeyen basın mensuplarına seslenen Başkan Savaş; “Hatay’ı görmezseniz, hataya düşersiniz” diyerek gazetecileri şehrine davet etti.
Türkiye, Ortadoğu ve Avrupa’daki gündemin konuşulduğu Defne restorandaki yemekli toplantıda İskenderun FK takımının başarısı da kutlandı. Gece gündüz demeden haber peşinde koşan gazetecilerin Türkiye gündeminde önemli bir yer kaydettiğine değinen Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı doç. Dr. Lütfü Savaş; Eryaman Stadyumu’nda oynanan mücadelenin normal süresi ve uzatma dakikalarının 1-1’lik beraberlikle tamamlandığını belirterek, “penaltı atışlarında, İskenderun FK rakibini 7-6 yenerek TFF 2. Lig’e yükseldi” dedi.
Program sonunda gazetecilerle fotoğraf çektiren Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı doç. Dr. Lütfü Savaş; konuklarını uğurlamasının ardından memleketi olan Hatay’a gitmek üzere restorandan ayrıldı.

Başa dön tuşu